Роботи на блозі

Здравствуйте вельмишановні відвідувачі. Пишу сьогодні пост про зміни на цьому блозі. Можливо, даний пост пишу більше для себе. Суть справи в тому, що роботи накопичилося досить багато, але часу на нього не вистачає. Іноді не вистачає часу, іноді бажання, іноді ще чогось. Але ж працювати над поліпшенням потрібно. Ось і доводиться давати самому собі стусана. Просто, знаючи свою натуру, можу сказати, що коли вже дав публічну обіцянку, то мені доведеться його виконати.

Отже, перш за все розповім про вже виконані роботи.

Деякі напевно помітили, що внизу кожного поста тепер красується нова форма передплати та кнопки соціальних закладок. Кнопки соціальних мереж були тут і раніше. Вони закладені у темі оформлення. Однак, оскільки ця тема буржуйська, перекладена на російську мову, то і кнопки в ній були перевага буржуйських соц. мереж, малопопулярних в наших краях. Крім того базові кнопки даної теми були розміром 30х30 пікселів. Мені вони здалися дуже маленькими і непоказними. На мою думку кнопки повинні бути яскравими, помітними і в той же час не заважати основному вмісту. За годину роботи у фотошопі були готові кнопочки розміром 41х41 пікс., Які зараз і використовуються у мене. Знайти коду додати до популярні соціалки було не важко, але в процесі виникла ще одна ідея: "А чому-б не поєднати кнопки соціалок і форму підписки в єдине ціле". Є, звичайно, різні плагіни, що дозволяють втілити цю ідею в реальність, але я дуже не люблю використовувати плагіни під WordPress і в більшості випадків намагаюся обходитися ручною правкою коду. У даному разі цю ідею вдалося реалізувати завдяки одному блогеру на ім'я sms . Я зробив таку ж форму передплати і соціальних кнопок, як у нього. Єдиним невеликою відмінністю стало використання своїх кнопок, які сам промальовані й додавання кнопочки blogger. Спочатку я ще хотів змінити колір самого поля, але вирішив поки залишити без змін. Можливо в майбутньому поміняю, а поки мене цей колір дуже влаштовує. По очах не б'є і в той же час виділяє необхідну інформацію.

Тепер трохи про заплановані зміни.

футер. Використовується він у мене найстрашнішим чином. Є бажання його як-небудь окультурити, але поки я не придумав як саме. Робити "як у всіх" не хочеться, але використовувати так, як він використовується у мене в даний момент - просто неприпустимо. Це питання в мене залишається відкритим, головне не відкласти в довгий ящик.

Відео . Зараз в кінці кожного посту я публікую який-небудь відеоролик. З одного боку ніби непогано, але з іншого боку це збільшує тривалість завантаження сторінки. І адже далеко не кожному цікаві ті ролики, які цікаві мені. Тому відеоролика будуть додаватися й далі, але далеко не в кожному пості.

Посторінкова навігація . Про неї я раніше і не замислювався, поки не отримав зауваження на адресу цього блогу. А й справді, переглядати старі записи в моєму випадку не дуже зручно. Завдяки особливостям теми у мене цей процес відбувається шляхом гортання кнопками "Раніше" і "Пізніше". З посторінковою навігацією було б зручніше. Начебто був якийсь плагін або скрипт, який допоміг би виправити цю ситуацію. Його пошуками я, напевно, сьогодні і займуся.

Категорії . З кожним новим постом я все більше і більше відчуваю, що створених категорій мені не достатньо. Тому виникло бажання, а вірніше навіть потреба, переглянути існуючі розділи та запровадити нові. Також, швидше за все, буде переглянута доцільність використання деяких сторінок, таких як, наприклад: "Google PR" і "Яндекс CY". Можливо вони будуть просто реструктуризовані, можливо зовсім видалені.

Free-link . У кінці кожного посту я пишу невелику замітку про те, де можна безкоштовно отримати посилання з трастового ресурсу (профілі, форуми і т.д.). Справа в тому, що всі ці посилання рано чи пізно потрапляють в паблік та їх вплив обмежується пошуковими системами. Тому користі від них не особливо багато (хоча він все-таки є). Через це і виникає питання про подальшу публікації цих посилань. Поки що в цьому напрямку нічого міняти не буду, але в майбутньому, можливо відмовлюся від цієї ідеї.

Favicon.ico . Спочатку на цьому блозі я використовував інший дизайн, від якого згодом відмовився. Однак favicon від старого дизайну залишився. Він не вписується в поточний оформлення блогу, тому найближчим часом планую його змінити. Також планую зняти з одного з моїх блогів статтю про створення і установки файлу favicon.ico і опублікувати її на цьому блозі.

На цьому у мене поки що все. До швидких зустрічей. З радістю вислухаю зауваження, побажання та пропозиції по роботі мого seo блогу в коментарях.

Реєструємося на сайті , при реєстрації заповнюємо поле "Сайт" та "Назва сайту". CY - 1300, PR - 4 . YACA - так, DMOZ - так.

Опубліковано: 12/02/11 @ 08:42
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Update Page Rank 2011
Підбір ключових слів за допомогою системи статистики: більш точна оцінка популярності запиту
5 способів змусити людину піти з вашого сайту, або Поради власнику
Навіщо компанії приходити до соціальних медіа?
Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів