Він наповнює сайти людськими руками

Завдання автонаполненія сайтів «безпечним» для власника чином та ще й з автоматизованою оплатою і білінгом. Тобто повністю всю цю справу автоматизувати. Зайшов на ринок, знайшов «наглядача», заплатив йому грошей, сказав як усе має виглядати у підсумку і пішов далі витрачати свій дорогоцінний час на плідну творчу роботу, а не на менеджмент копірайтерів і журналістів всяких. І де такий взяти? Тільки я подумав, і відразу мені по email приходить таке ось миле лист.

Олексій, добрий день. Наші сканери вловили потреба вашого головного мозку в автоматизації рутинного процесу наповнення сайту цікавим і корисним унікальним контентом. Ми знаємо, що ви дуже багато працюєте і займатися рутиною вам просто ніколи. Так що велкам на textreporter.ru .

І тут я подумав, що нанотехнології вже впроваджуються в web. Ось він 21 століття. Гаразд, до біса лірику, переходимо до суворої практиці. Реєструємося у сервісі, щоб випробувати на собі всі принади автоматизації.

Реєстрація проста до неподобства. Навіщо щось складне винаходити. Перш ніж додати свій майданчик, щоб її автоматизовано заповнювали, необхідно завантажити скрипт постера і встановити його собі на сайт. Там все інтуїтивно зрозуміло, тим більше є ну дуже докладна інструкція , як додавати скрипт постінгу і як налаштовувати його. Незважаючи на те, що останнім часом технічним оснащенням цього блогу займаюся не я, а знайомий спец, а я займаюся всякими іншими плюшками типу написання постів (так, втрачаю технічну кваліфікацію), я сам зміг розібратися в настройках постера. Значить і ті, хто завів свій блог сам, зможуть це зробити, а в мене ще залишився порох в порохівницях.

shot1.jpg

Є така штука як CMS - система управлінням сайтів. Так ось - їх багато різних. У кожної свої налаштування і методи, через які можна на сайт додавати контент. На даний момент textreporter стабільно і впевнено працює з CMS WordPress, Joomla, DataLifeEngine, Livestreet, Drupal. Золотий список платформ, які можна масово використовувати під сателіти і СДЛ проекти. Якщо у вас раптом самописні движок або інша CMS, стукніть творцям і вони з задоволенням напружать своїх програмістів, щоб вони адаптували постер під вашу систему управління контентом сайту.

До речі кажучи, пам'ятайте про біржу textbroker.ru, про яку писав пост Терехов? Так от саме хлопці з текстброкера будуть писати статті і новини для вашого сайту. А вже за якість (в тому числі і копірайтингового) можна ручатися, бо вони цим якістю дуже і дуже дорожать.

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:48
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Вам подобається поточне положення справ?
Апдейт PR 20.01.2011
Фінансовий звіт за січень
FAQ по адалт блогах
Подкастінг: Основи