Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів

Дорогі друзі, сьогодні я розповім, як один з моїх недавніх постів 9 фактів про американців, які ви, можливо, не знали "вистрілив" у соціальному плані і збільшив відвідуваність мого блогу на 5000 відвідувачів на добу.

Замість традиційної ілюстрації поста сьогодні я вирішив зробити презентацію з основних тез. Хоча на її створення пішло години дві, але робити її було цікаво:

. Prezi-player {width: 530px;}. Prezi-player-links {text-align: center;}

 on Prezi

Статтю я вирішив написати за схемою "задом наперед", тобто спочатку розповім про ефект в плані відвідуваності, потім про те, що я зробив для отримання трафіку з соціальних мереж, і далі опишу всі моменти, які я використовував для оптимізації поста під соціальні мережі.

1. Отриманий ефект

Треба сказати, що це мій перший вдалий досвід із залучення відвідувачів з соціальних мереж на shakin.ru. Раніше я писав кілька подібних постів, але їм не вдавалося отримати такий ефект.

Наприклад, на самому початку ведення shakin . ru в 2007 році я публікував пост 15 способів зав'язування шнурків , так як думав, що він отримає ефект у плані соціальних мереж. Подивіться, який примітив робив старий Глобатор!

Повернемося до отриманому ефекту. Можна говорити про те, що це було тимчасове збільшення відвідуваності на пару днів, що це були нецільові відвідувачі, що користі від цього ніякої і т.д. Але я віддаю перевагу все розглядати в позитивному ключі.

По-перше, в дні притоки відвідувачів з соціальних мереж значно збільшилася відвідуваність. Зазвичай вона складає трохи більше 4 тисяч, а тут досягла 9063. Ось скрін статистики за 29 березня :

скрін статистики за 29 марта

Опубліковано: 21/04/11 @ 08:16
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як швидко Google знімає фільтри з сайту
Блог-шоу - випуск 44
Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту
Як прискорити сайт за 3 хвилини - відеоурок
Як довго потрібно робити 301 редірект