Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блогу iterant.ru

Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Ілля Кочнєв, автор цікавого блогу iterant.ru , а також власник веб-студії delissimo.ru . Ілля веде корисний мікроблог в твіттері -. Я дякую Іллю за цікаве інтерв'ю.

Інтервью-Ілля Кочнев, автор блогу iterant.ru

Отже, зустрічайте - Ілля Кочнєв!

Привіт, Ілля! Розкажи, будь ласка, про себе. Які у тебе захоплення? Яке в тебе освіта? Як погода в Сургуті? Я якось був недалеко від твого міста в Салим, на нафтовому родовищі. Було холодно.

Вітаю, Михайло. Мені 23 роки, живу в даним момент в Сургуті. Тут холодно. Узимку від -20 до -40. Зараз +8 і дощик на вулиці. Ні фіга приємного, але для нас це цілком звична погода.

Серед захоплень, найулюбленіше - риболовля. Як на мене - це найкращий відпочинок для душі, і море задоволення. І взагалі обожнюю бувати на природі, шарахатися по лісу і гриби збирати, наприклад.

Крім того, вже років 7 граю в російський більярд - правда так і залишився на любительському рівні. Є навіть свій кий - подарунок замовника на розробку сайту, який тримає магазин більярдний. Нещодавно ще почав балуватися в покер - досить непогана розминка для мізків, і робота над контролем емоцій.

З чого ти починав в інтернеті? Які сфери в інтернеті тебе зараз приваблюють?

В Інтернеті починав з браузерних онлайн-іграшок. Роки два життя і купу бабла спустив на Гру http://apeha.ru (почав грати майже з відкриття в 2003 році). Інтернет у нас тоді був за картками (3 години - 180 рублів), і я в місяць всажівал цих карток штук по 20 Паралельно почав вивчати html і робити перші сайти. Прикольно - знайшов один з перших своїх сайтів (ще живий) - . Забавно зараз на це дивитися.

Потім намагався заробляти на всяких "клікалках", де отримуєш за 0.001 центу за клік. Наскільки я пам'ятаю, це був 11 клас школи. Правда надовго мене не вистачило. Швидко зрозумів, що мільйони там не заробиш.

Пробував і партнерки і біржі з продажу звичайних посилань і вічних посилань, і ще купу всякої фігні. Але було або нецікаво, або трудомісткою.

Зараз перспективу бачу в своєму бізнесі, своїх сервісах і проекти. Що стосується веб-сервісів, то починав уже штук 5 і всі з різних причин не дожили до повної реалізації. 3 з 5 не дожили, тому що з'явилися люди, які запустилися з тими ж раніше.

Опубліковано: 13/05/11 @ 05:09
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!
PHP: equal_beginning ()
Генератор ників на вашому сайті
Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)
Вінчі - магазинчик для продажу файлів