Генератор ників на вашому сайті

Купа народу хочуть, щоб нік за них придумали ...

 

Так, величезна кількість народу відчувають проблеми з вигадування ника або нової адреси електронної пошти. Тому й сипляться все до моєму генератору , який цей трафік збирає без особливих з мого боку зусиль. Він зробив вже більше 35 тисяч різних ніків.

 

Неправильно порахував. Більше 200 тис. ників.

 

Хочете такий генератор для свого сайту?

 

Тепер можете купити всього за $ 25. Три алгоритми генерації , російська та англійська мови в комплекті. Є демка , природно (довго не залипающий тільки), установка простіше нікуди - просто права 777 на каталог cache і все. Купити і встановити до себе на сервер ви зможете буквально за дві хвилини.

 

Можете зробити свій template.html при бажанні (ага, з твіттер-вконтакте-кнопками), можете підкрутити настроечкі (наприклад зробити генератор політизованим або навіть матершінним). Варіантів маса!

 

API? Планується ...

 

Якщо буде продано хоча б 5-6 копій, зроблю можливість отримувати нік через програмний інтерфейс з видачею ника в json або простим текстом. Перший варіант відмінно підійде для будь-яких аяксових прибамбасів. А можна прикрутити генератор до форми коментарів у блозі і троль анонімів:)

 

техвимоги

 

Та просто PHP будь свіжій версії і відкриті зовнішні з'єднання на хостингу. Якщо не можна з'єднуватися, для роботи можна завантажити готові файліки заготовок і засунути їх в cache, але тоді різноманітності буде трошки менше.

 

Приклади генерації ників

 

Мікропостер, емотаможня, кротопланка, мясонефтяной, глизо, алкосайт, некродевочка, клептопрезідент, ібн-бій, славноусловно, Форія, supervisit, readoool, sanch, suadvice.

 

Природно, можна можна використовувати для придумування поштових скриньок в популярних сервісах або придумувати акаунти в твіттері, ЖЖ і т. п.

Опубліковано: 12/05/11 @ 02:56
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)
Вінчі - магазинчик для продажу файлів
Конкурс-марафон «Продам слона»
Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com
Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow