Експеримент з WebEffector. Звіт № 1

Хто пам'ятає, десь місяць тому, спільно з компанією WebEffector я запустив експеримент з просування сайтів через цей контрольний агрегатор. Ось і пройшов перший місяць експеримент, а це значить, що потрібно підводити перші підсумки.

Для тих, хто хоч трохи розбирається в просуванні сайтів, буде зрозуміло, що за місяць важкувато просунути в ТОП-10 середньо запити, а тому, особливих результатів практично немає. Всі чотири сайту, які я просуваю не мають і року. Пузомеркі на сайтах мінімальні, зате в індексі є 100 + сторінок. Для поступу я вибирав запити, за якими сайти знаходилися за ТОП-30, тому деякі запити вже встигли злетіти в ТОП-10. Під деякі запити були створені нові сторінки, то є деякі запити просувалися взагалі, з нуля. А тепер, давайте докладніше.

№ 1Сайт № 1 . Загалом, перший сайт - це один мій блог, у якого більше 800 сторінок в індексі пошукових систем. Сайту майже рік. Для просування я вибрав 12 запитів, під які вже давно були написані статті. Майже всі запити були в ТОП-40-50. На скріншоті ви можете побачити, чого я зміг домогтися за місяць просування з WebEffector.

Сайт № 2Сайт № 2 . Тематика цього блогу - спорт. Запити - середньо низкочастотники. Всього взяв 6 запитів. Під два з них (два перших на скріні) були написані статті, а решта - це сторінки, які вже давно були в індексі.

№ 3Сайт № 3 . Тематика - інтернет. Повністю тематику палити не буду, так як це досить хороша ніша, яка поки що не зайнята, але вона пов'язана з інтернетом. Так от, для просування взяв 6 запитів. Обнародувано сторінки вже давно були в індексі на 3-4 сторінці в пошуку по просуваємо запиту.

№ 4Сайт № 4 . Тематика - жіноча. Сайту майже півроку, в індексі більше 200 сторінок. Майже всі вибрані запити - середньочастотні і нізкоконкурентние. На скріні можете побачити, що вийшло зробити з цим сайтом.

Як бачите, для пошукової системи Google результат є, а от для Яндекса його поки що немає. Звичайно, деякі запити піднялися на 20-40 позицій, але все одно, в ТОП-10 залізли лише одиниці. Як я вже говорив, 1 місяць - це не той час, який потрібний для просування сайту, так що чекаємо наступних звітів.

P.S. Всі скріншоти клікабельні.

P.S.S. Як приємно бачити, що висока конкуренція в ніші відразу ж впливає на поліпшення сервісу. Хто раніше міг уявити, що ремонт ноутбуків буде супроводжуватися безкоштовною доставкою і іншими булочками? А тепер і таке не в новинку.

Читайте також:

Опубліковано: 07/06/11 @ 09:22
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2
Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1
Кращий плагін кешування для WordPress
Плагін кешування W3 Total Cache
Галерея зображень в WordPress без плагіна