Плагін кешування W3 Total Cache

Після вчорашнього опитування , на тему кешуючих плагінів WordPress, вирішив трохи розповісти про модуль для кешування блогу, який називається W3 Total Cache .

Що обіцяють автори плагіна:

Можливості:

Є і ще багато інших корисних функцій які виконує даний плагін. У моєму випадку я зацікавився їм тому, що він об'єднує функції двох плагінів, кешування сторінок і кешування об'єктів бази даних.

Звичайно для проектів з невеликою відвідуваністю, різниця між WP Super Cache і W3 Total Cache буде не особливо відчутна, але для тих хто хоститься на виділених серверах і має доступ до налаштувань сервера, щоб встановити наприклад кешування в пам'ять та інші розширені функції цього плагіна, я думаю функціонал сподобається.

Днями пробував покористуватися функцією CDN, розподілу навантаження. Завантажив на інший хостинг картинки та файли шаблону, включив в настройках функцію і все працює. Якщо цікаво, розповім як налаштувати. Дуже корисна штука, наприклад якщо хостинг у вас вважає трафік, тоді можна все ємні файли вивантажити на інший хостинг, який трафік не вважає. І плагін сам переписує шляху до файлів, тощо.

Спонсором сьогоднішнього огляду виступає spa салон москва , не знаю навіщо їм це потрібно, але напевно навіть для spa салонів, такі плагіни цікаві.

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:20
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Галерея зображень в WordPress без плагіна
Заробляємо на WordPress блозі за допомогою NeoCaptcha
Продовження історії по SeoDed.ru або наскільки небезпечна партнерка OZON.ru
TrustLink як альтернатива Sape
Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.