Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2

Сьогодні закінчив роботу з одним проблемним блогом, який спочатку попросили полагодити, а потім я його оновлював

Був блог який працював на WordPress 2.9.2, при спробі оновити його до останньої актуальної версії WordPress 3.1.2 скрипт поновлення видав помилку про те, що встановити цю версію неможливо, тому що для роботи WordPress 3.1.2 потрібно MySQL-сервер не нижче 5й версії, про що я вже колись писав .

Блог розташований на виділеному сервері, тому вирішив упевнитися в тому, що все програмне забезпечення на цьому сервері оновлено і з ним проблем немає. На сервері встановлені MySQL 5.1 і PHP5 відповідно проблема не в цьому. Вирішив спробувати оновлювати блог поступово, починаючи з версії 3.0, природно спочатку були зроблені резервні копії файлів і бази даних, після чого скачую архів з WordPress 3.0 розпаковую його і отримую помилку 500 яку видає сервер. Спробував інші версії, результат однаковий.

Методом перебору визначив що проблема полягає в несумісності плагіна WP-Tuner (який не оновлюється з 2009 року) з новими версіями WordPress. Після відключення плагіна, оновлення блогу відбулося успішно і всі щасливі.

Я думаю в деякій мірі цей пост повинен відповідати на питання, який іноді виникає у користувачів: Навіщо платити за оновлення WordPress, коли можна просто натиснути кнопку «Оновити» і воно все само зробить.

Вдалого всім блогінгу.

Опубліковано: 11/05/11 @ 01:17
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1
Кращий плагін кешування для WordPress
Плагін кешування W3 Total Cache
Галерея зображень в WordPress без плагіна
Заробляємо на WordPress блозі за допомогою NeoCaptcha