Чи варто купувати інфопродукт?

ІнфопродуктиЗараз в мережі можна знайти багато людей, які продають свої знання. Тобто, ці люди продають різні методики, мануали і курси, завдяки яким ви зможете отримати знання, інформацію по яким ви не знайдете більше ніде. Ще 3-5 місяців тому, я й подумати не міг, що коли-небудь куплю щось подібне. Але в квітні я записався на курси зі створення англомовних сайтів під контекстну рекламу. Після цього, мене потягнуло купувати і інші курси, методики тощо.

Ось вчора, я знайшов черговий мануал від людини, у якого є велика репутація і купа відгуків. Цю людину я знав давно, тому, я навіть не замислювався про те, що його іфнопродукт може бути не якісним. Я відразу ж хотів купити його, але в мене на гаманці було лише 30 баксів, тому що всі гроші я вивів на банківську карту. Після цього, я задумався, чи варто купувати цей інфопродукт. І дійшов висновку, що не потрібно. Далі я розповім, чому я так вирішив.

Загалом, я пройшов уже багато різних курсів, а також купив не один інфопродукт. Можна сказати, протягом останніх двох місяців це була моя слабкість - купувати різні мануали і проходити різні курси. Скажу, що майже половина купленого не використовується мною на практиці. Я подумав, що навіть якби я купив цей мануал, навряд чи я б активно використовував його, і навряд чи він би зміг окупити себе.

Повірте мені, велика частина тієї інформації, яку продають - вже є в загальному доступі. Просто її треба зібрати до купи і усвідомити самостійно, а не читати чиїсь пояснення. Ви ж не стали б купувати мануал Як вибрати телевізор або як зав'язати шнурки. Легше запитати у знайомих. Ну а якщо ви вже й вирішили прикупити якийсь інфопродукт, то купуйте тільки у тих людей, в яких ви впевнені, а також, у яких є багато відгуків.

Не варто купувати мануал як підняти тИЦ до 300 за один ап, який коштує 10 баксів. Навряд чи ви отримати хоча б якийсь результат. І ще, купуйте тільки те, що ви будете використовувати. Якщо скуповувати все підряд, толку з цього не буде, і ви лише будете даремно витрачати свої гроші і час.

А як ви ставитеся до різних інфопродуктам? І купували ви хоча б один раз який-небудь інфопродукт?

Опубліковано: 15/06/11 @ 06:31
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Як дорвейщики можуть використовувати пошукові підказки
Технічний борг або Право на вибір
Мозковий штурм в блогінгу
Бесіда Метта Катсу з Денні Саливанов про Панде 2.2
Конференція Яндекса «Новий маркетинг і змішання реальності»