Де взяти унікальний контент, та ще й заощадити

Сон вебмайстра - «Ааа ... у мене вже 148 блогів, 524 сайту,« мульен »сателітів. Всьому цьому потрібен контент і бажано унікальний. Де ?!... Де скажіть його стільки набратися?! Варіантів звичайно маса, але хочеться свіжих рішень? Як бути? Що робити? »Прокидайся вебмайстер! Дивись, що я для тебе виявив!

Магазин унікального контенту , так назвали нову біржу унікального контенту в Рунеті (PayText.Ru.) Фішка в тому, що вона є односторонньою, тому що всі статті продаються самою біржею, від імені власників.

Тут предостатньо категорій і підкатегорій, в яких зберігається контент. У якому звичайно не «мульен», але 1000 - 1500 штук статей є завжди, що дає підставу думати про проект, як про досить свіжому. Якщо простежити за проектом кілька днів, то можна помітити, що він не зупиняється і весь час наповнюється. Таким чином складається враження, що проект лише набирає обертів.

У кожної статті у вигляді малюнка відображається її невеликий уривок, виділена частота ключових слів, що містяться в цій статті, уривки тексту, які можна перевірити на унікальність у пошукових системах, все це присутнє в інтерфейсі самого магазину і є аналогічним всім сучасним бірж контенту в інтернеті.

Якщо зайнятися статистикою, то вона виглядає таким чином:
Середня довжина статті становить близько 3000 символів. Така стаття в магазині буде коштувати близько 1.5 американських WMZ, що говорить саме за себе. 50 центів за 1000 символів: такий показник наводить на приємну думку, що ціни досить гуманні.

Існуючі два спеціальних розділи на проекті, крім магазину, є також досить цікавою знахідкою. Перший служить для замовлення копірайту, другий дає можливість замовити рерайт. Примітно, що замовлені статті не обмежуються якою-небудь тематикою, причому, як на написання, так і на переписування статей. Розкид в кількості символів при замовленні статті теж досить демократичний: від 1000 до 5000 символів. 30 центів є різницею між вартістю рерайта та копірайту і вважається також невисокою. Якщо замовляють 1000 символів копірайту, то це обходиться в 70 центів, а замовлення рерайта з такою ж кількістю символів вийде в 50 центів: все це за заявою проекту.

На всіх сторінках проекту є згадка про знижки і про це не можна замовчувати. Магазин знижує вартість на всі покупки, підвищуючи процентну Скид для всіх постійних покупців.

Обов'язково потрібно сказати ще раз і про родзинку даного проекту. Її можна знайти в однобічності роботи: так з одного боку виступає покупець, а з іншого тільки система. Якщо виникають якісь питання при покупках, достатньо всього-на-всього повідомити в адміністрацію. З цією метою на проекті працює спеціалізований сервіс, так звана тікет-система. При цьому власники проекту самі запропонують виходи з ситуації, і шукати автора статті абсолютно немає необхідності.

Повернемося до питання про знижки. Шановні читачі мого блогу, вирішивши зареєструватися в PayText.Ru зараз , ви прямо на старті своєї роботи з біржею, отримаєте 3% знижку на всі покупки в системі (Важливо: у полі, "Купон знижок" введіть логін "Lysek"). Ну а далі по наростаючій, 5-10-15 і навіть 20%, все залежить тільки від вашої активності.

Так що, Дорогий Вебмастер, ось тобі в руки інструмент, а вже як ти ним скористаєшся - тобі вирішувати ! Бажаю Успіхів!

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 18/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

3 найбільш значущих невірних ідеї в SEO, які багато хто вважає головними правилами
Як отримати трафік на ваш сайт вірусними методами
CSS3 підтримка градієнта для всіх браузерів
Концерт Joe Bonamassa в Москві, 2010
Що таке umask і як встановити права на файл або директорію