Ап рейтингу блогів Яндекса

Яндекс БлогиВітаю всіх читачів даного блогу. 20-го червня нарешті стався апдейт рейтингу блогів Яндекса. Як всі знають, це найавторитетніший рейтинг блогів рунету. Близько трьох місяців, а може і більше, всі позиції в рейтингу стояли на місці. Але нарешті, це відбулося. У ТОП-50 влетіло дуже багато нових блогів. Ну і вилетіло, не менше, ніж влетіло:). У сьогоднішній статті, я хотів би обговорити картину рейтингу блогів, яку зараз можна спостерігати.

Отже, найголовніша зміна - це падіння BigPicture на другу позицію в рейтингу. В одному подкасті власник даного блогу говорив, що перша позиція дуже важлива для цього блогу, так як перше місце приносить дуже багато рекламодавців. Воно й правильно. Не думаю, що тепер є толк писати потенційним рекламодавцям слова, на кшталт «Ми другий блог Рунета». Навряд чи від цього є користь.

На перше місце потрапив ETODAY . Не знаю, що й сказати з цього приводу. Цей блог піднявся на дві позиції вгору. Тобто, раніше він все одно був у ТОП-3 рейтингу. Найбільше мене вразило те, що в рейтингу на високих позиціях зараз дуже багато порталів, виразника, ну загалом, все, крім блогів. Звісно, ??так не повинно бути. Треба якось чистити рейтинг, а то реально, навіщо ж в пошуку по блогам портали? Краще вже йти в звичайний пошук.

До речі, Фактрум піднявся на, заслужене, третє місце. Це дійсно хороший блог. Є ще дуже багато індивідуальних стрибків у рейтингу, які можна обговорити. Але думаю, це буде зайвим. Можете самі подивитися на рейтинг і ви відразу побачите що там відбувається.

А як апдейт вплинув на ваш блог? І чи задоволені ви цим апом?

PS А тим часом, технології хостингу ростуть і міцніють. Хтось намагається хмарним хостингом здивувати, хтось пропонує кластерний хостинг . У лубом випадку, радує, що сайти стають більш відмовостійкість і спритними. Хоча хоста на тому ж Amazon EC2 мені поки не по кишені.

Читайте також:

Опубліковано: 23/06/11 @ 08:44
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чергові проблеми з безпекою WordPress.Org
Красива посилання на редагування записи в WordPress
Формат записи в WordPress 3.2
Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 1
Метод «судової експертизи» в підборі ключових слів