Головні події липня

липня обіцяє нам не тільки зливи, дощі та грози, а й чимало корисних і цікавих подій для розробників і наближених до них зацікавлених осіб. У поточному місяці надається можливість отримати потрібні знання та вміння на семінарах і тренінгах, попрацювати для душі на Хакатонах, відпочити з користю для тіла на березі моря на святкуванні Дня системного адміністратора.

Нижче наведено десять найцікавіших заходів липня, які не можна залишити без жодного уваги. Повний список подій дивіться тут .

 1. Подвійний семінар «Бізнес-моделі ІТ-стартапів. Пошук інвестора та підготовка документів для зустрічі з ним »
 2. 7 липня, Київ

  7 липня йдемо на семінар для набуття навичок стратегічного планування та розробки бізнес-планів, залучення та етикету переговорів з потенційними інвесторами. Даний захід виявиться особливо корисним для розробників, які планують власні проекти, а також для студентів та підприємців.

  Участь платне.

  Детальніше дізнатися тут .

 3. Міні-конференціяiOS dev evening in Simferopol
 4. 7 липня, Сімферополь

  Який же огляд подій майбутнього місяця без новин від Apple?

  Міні-конференція, присвячена розробкам програм для iPhone. На порядку денному - різні можливості Apple iOS. Найбільш цікавою доповіддю обіцяє стати «iOS vs Android. Порівняльний аналіз процесу розробки ПЗ », тому що дозволить шанувальникам певних операційних систем посперечатися про переваги та недоліки кожної з них.

  Участь безкоштовна, необхідна лише реєстрація.

  Детальніше дізнатися тут

 5. Практичний семінар «Грамотна внутрішня оптимізація сайтів»
 6. 8 липня, Київ

  Провідні фахівці одного з лідерів SEO-ринку України розкажуть про грамотне процесі оптимізації сайтів, поліпшенні їхньої внутрішньої структури для максимального просування в пошукових системах. Як приклад буде використовуватися один із сайтів учасників семінару. Дана подія обов'язково для відвідування веб-майстрам, веб-розробникам, SEO-фахівцям, маркетологам і т.п.

  Участь платне.

  Детальніше дізнатися тут

 7. Хакатон по-львівськи
 8. 9-10 липня, Львів

  Після успіху заходу в Києві та Одесі , наступне місто на черзі - Львів.

  Одне з найважливіших подій поточного місяця. Марафон кодинг довжиною рівно о 24 годині. За цей час необхідно створити працюючу програму або хак. Приємним доповненням до львівського хакатону буде Tech Talks - година технічних доповідей. До речі, з доповіддю може виступити будь-хто, якщо, звичайно, йому буде що сказати:)

  Детальніше дізнатися тут

 9. Дводенний тренінг Сергія Бережного «Аутсорсинг як сервіс: фокусуємося на Замовника»
 10. 9-10 липня, Харків

  «16 годин, які змінять вашу роботу з Замовником на краще». Тренінг буде цікавий для всіх, хто часто і багато спілкується із замовниками, а так само для тих, кому це тільки належить. Програма курсу передбачає навчання правильному будівництву відносин із зовнішніми замовниками. В результаті Вас навчать надавати докази того, що Ваша IT-команда - найкраща з кращих. Тренінг покаже процес розробки очима Замовника і відкриє найбільш уразливі сторони процесу, які потребують поліпшення.

  Детальніше дізнатися тут

 11. Курс «Ефективна міжособистісна комунікація для команди ІТ проекту»
 12. 11 липня, Київ

  Повертаємося до Києва на цей потрібний для кожного з нас семінар для розвитку комунікативних навичок у колективі. Ні для кого не секрет, що успішне міжособистісне спілкування в команді - один з чинників її успіху, особливо це стосується IT-сфери, де комунікація між фахівцями іноді ускладнена внаслідок технічних проблем і відсутності відповідних соціальних навичок. Фахівці однієї з найбільших українських IT-компаній навчать правильно взаємодіяти з колегами, керівництвом і замовниками.

  Участь платне.

  Детальніше дізнатися тут

 13. Конференція Яндекса в Одесі: «Новий маркетинг і змішання реальностей»
 14. 14 липня, Одеса

  Конференція присвячена маркетингу в мережі. Усі доповіді об'єднані однією темою - проникнення інтернету в звичайне життя. Учасники зможуть взяти участь в обговоренні доповідей про розвиток відео в мережі, телефонії як інструменту маркетингу, онлайн маркетингу та д.р. У конференції візьмуть участь не тільки співробітники Яндекса, але й інших великих інтернет-компаній.

  Участь безкоштовна.

  Детальніше дізнатися тут

 15. Ciklum. NET Saturday
 16. 23 липня, Дніпропетровськ

  Фахівці компанії Ciklum організовують. NET суботник для обміну ідеями, знаннями та досвідом у сфері розробок. Формат зустрічі передбачає доповіді та обговорення різних соціально активних розробників з різних сфер діяльності з усією Україною.

  Участь безкоштовна.

  Детальніше дізнатися тут

 17. Odessa Summer FOSS Fest 2011
 18. 28-30 липня, Одеса

  Ну ось і дочекалися повноцінного відпочинку! З 28 по 30 липня в рамках Другого міжнародного літнього фестивалю користувачів і розробників вільного/відкритого ПЗ Odessa Summer FOSS Fest 2011 відзначаємо День системного адміністратора.

  Програма фестивалю передбачає одне - приємний відпочинок на березі Чорного моря для ефективного спілкування та обміну досвідом між користувачами та розробниками ПЗ, налагодження контактів та підтримка розробників.

  Участь платне.

  Детальніше дізнатися тут

 19. ДОП Хакатон - Харків!
 20. 30-31 липня, Харків

  Відмінне закінчення такого цікавого місяця - Хакатон!
  І до Харкова ми добралися. Програма та умови вже відомі - ті ж, що і в попередніх містах: у вас є всього лише 24 години для створення працюючого продукту.
  Крім програмування вночі відбудеться чемпіонат з мафії, шашок, Xbox'у та інших обов'язкових атрибутів хакатона.

  Так само, незмінним залишається годину технічних доповідей. Бажаючі виступити - пишіть ischenko@gmail.com

  Детальніше дізнатися тут

Опубліковано: 03/07/11 @ 10:01
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Статистика ключевых слов на яндексе, подбор ключевых слов и анализ в Словоёбе.
Hacker Space Kiev - далі буде
Світло і радість аутсорсингу
Дайджест тижня, 1 липня
Підвищення конверсії інтернет-магазина - збільшення продажів чи робота над помилками? Частина 1.