Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)

Ось і відбувся перший # KharkivTwevent. Який пройшов 17 квітня в «Книгарні Є ». Знаковою подією для України його назвати складно, але для Харкова ця зустріч стала нехай хоч і маленьким, але значущим кроком до популяризації Твіттера серед Харків'ян і об'єднання навколо себе людей небайдужих до цього сервісу мікроблогів - Twitter.

Після відвідування заходу, з усією відповідальністю можу заявити: Харківське Twetter-Community існує! Воно молодо, енергійно, позитивно і бажає рухатися вперед у своєму розвитку.

Відрадним фактом стала наявність на івент людей які поки не використовують Твіттер, але хочуть долучитися до нього, а головне зрозуміти - НАВІЩО? і ЧОМУ? їм потрібно це зробити.

Завдяки креативному підходу організаторів - Winberry Communication Studio , кожен хто був присутній на # KharkivTwevent, отримав величезний заряд позитиву, зміг поспілкуватися з однодумцями і знайти нових друзів.

А так як позитивних емоцій учасниками івенту було отримано багато, пропоную поділитися їх частинкою з іншими. І тим самим оголосити невеликий конкурс: «Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent».

Правила досить прості: потрібно написати й опублікувати невеликий звіт про зустріч, розповісти про свої враження, можливо покритикувати (адже здорова критика стимулює), а так само поділиться своїми ідеями для кращої організації подальших зустрічей.

Все просто, ви зі мною згодні?

Ну і раз це всетаки конкурс, безумовно будуть і призи:
1 місце - 15 $ (екв. UAH)
2 місце - 10 $ (екв. UAH)
3 місце - 5 $ (екв. UAH)
Всім іншим учасникам - Респект, Шана і Уважуха!
Розуміючи що не кожен з присутніх на зустрічі, веде свої блоги і має площадку для розміщення звітів, Блог харківського спільноти твіттерян: Kharkiv Twevent і блог: , люб'язно нададуть вам свої сторінки для публікації конкурсних статей. Для цього надсилайте свої статті на E-mail: maljars [at] gmail.com з позначкою - конкурс Kharkiv Twevent. А посилання на самостійно опубліковані статті, залишайте в коментарях до цього посту.

Журі конкурсу «Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent» (поки що) в моїй особі, гідно і сподіваюся адекватно оцінить ваші думки і вручить заслужені нагороди на травневій зустрічі Харківських твіттерян.

Регламент конкурсу:
Прийом і публікація конкурсних статей - з 19 квітня по 3 травня;
Оцінка конкурсних статей - з 4 травня по 10 травня;
Оголошення і нагородження переможців - травневий # KharkivTwevent (дата уточнюється)

Бажання взяти участь у якості спонсорів і збільшенні призового фонду (не обов'язково у грошовому еквіваленті), так само вітається. Спонсори будуть введені до складу журі, візьмуть участь в оцінці конкурсантів і природно отримають свою дещицю Слави і респект.

Бажаю Успіхів Учасникам, а Харківському Твіттеру - Розвитку і Процвітання!

Хочете повернутися до матеріалу пізніше ? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 21/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг
Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.
Конференція з Zend Framework в Санкт-Петербурзі
Конкурс про 5 етапів життя блогера
Як підняти ТІЦ за допомогою біржі статей Liex?