Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим

Друзі, кілька місяців тому випадок представив мені відмінну можливість взяти інтерв'ю у директора з розвитку продуктів SUP Іллі Дронова. І хоча Ілля серйозно поставився до цієї справи і досить оперативно відповів на мої питання, все ж таки виникли деякі проблеми з його публікацією. Минуло не мало часу, але я таки радий представити Вам інтерв'ю з Іллею Дроновим .

Ілля займає посаду директора з розвитку продуктів SUP, простіше кажучи, через нього проходять усі розробки і нововведення в LiveJournal (та інших проектів належать SUP Media). Він працює в галузі інтернет-розробок і програмування з 1999 року. Ви можете відвідати його блог igrick.livejournal.com .

Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим

SUP Media - це міжнародна інтернет-компанія, що спеціалізується на інформаційних і цифрових технологіях, офіси якої розташовані в Москві і Сан-Франциско, США. З моменту заснування в 2006 році управляє провідними контент-проектами, а також реалізує найбільш оригінальні рекламні кампанії. В даний час має шість успішних проектів, займає лідируюче місце серед виробників новинний, аналітичної та спортивної інформації, а також обслуговує найпопулярніший сервіс блогів в російському інтернеті LiveJournal.com і охоплює більше 53% російських інтернет-користувачів (за даними TNS Gallup, травень 2011).Опубліковано: 18/07/11 @ 04:00
Розділ Блоги Реклама

Рекомендуємо:

Як знайти партнера
Олександр Костюченко, «Укрнет»: «Я раджу переходити з аутсорсингу в продуктову компанію»
Конференція Яндекса в Одесі: дискусії про онлайн-маркетингу
Навіщо блогеру англійську мову
Статичний аналіз коду в java: що під капотом