Навіщо блогеру англійську мову

Навіщо блогеру англійська моваВсім привіт! Близько місяця тому я став активно вивчати англійську мову. Правда, іноді лінуюся сісти і почати вчити, але все одно, потихеньку я йду до своєї мети - вивчити англійську мову. Я вивчаю англійську мову чисто для себе. Наприклад, у мене в планах багато подорожувати. Для подорожей англійську мову якщо не обов'язковий, то хоча б бажаний. Але подорожі - це далеко не єдина причина, чому я вивчаю англійську мову. У сьогоднішньому пості я хочу розповісти про те, навіщо блогеру, або SEOшніку вчити англійську мову. Також розповім, як навчаю його я.

Найперше, навіщо людям, які займаються блогінгом, або пошуковою оптимізацією, потрібно знати англійську мову - це отримання нової інформації. Думаю, для читачів цього блогу, не є секретом той факт, що в буржунете про все дізнаються раніше, ніж у нас - в Рунеті. Ми постійно відстаємо від наших зарубіжних колег. Так от, щоб не відставати, можна просто постійно стежити за новою інформацією в Бурже. Але ось тут у багатьох з'являється проблема: незнання мови. Ось це, напевно, найважливіший пункт, який підштовхне вас до вивчення англійської мови.

Далі йде створення англомовних сайтів. У буржунете набагато більше грошей, ніж в Рунеті, і це всі знають. Так ось, чому б не почати робити сайти під бурж? Хоч я і можу підтвердити, що для того, щоб робити сайти під бурж не особливо потрібна мова, але все одно, якщо знання мови є - це просто супер. А якщо бюджет не дозволяє вам замовляти контент у копірайтерів? Знання мови вас відмінно виручать. Думаю, цей пункт зрозумілий кожному.

Є ще багато причин, який приваблюють мене до вивчення англійської мови. Наприклад, англомовні книжки, спілкування з носіями англійської мови, подорожі, а також, багато інших причин. Та й взагалі, дізнаватися щось нове, приносить мені задоволення.

Я довго думав, як же мені вивчати англійську мову. Зараз я використовую ось таку схему: Сервіс LinguaLeo + Real-English + Подкасти для вивчають англійську мову + Читання англомовної літератури/блогів. Нещодавно я підключив ще й репетитора. Але сходив лише на одне заняття. Я працюю зі стількома джерелами інформації, так як я поставив собі мету: вивчити англійську мову як можна швидше. Думаю, через 3-6 місяців я вже зможу легко говорити і писати англійською. Це для мене важливіше всього.

Якщо ж ви не можете дозволити собі працювати за такою ж програмою, можете створити собі свою програму. Наприклад, я використовую LinguaLeo, щоб збільшити словниковий запас. Real-Englishдопомагає мені вчити граматику. Подкастислужать для того, щоб розуміти не тільки текст, але й мова. Блоги і англомовна література- це просто джерело нової інформації, а також, джерела для поповнення словникового запасу. До речі, нещодавно зацікавився вивченням англійської мови за Skype. Досить цікавий спосіб. Можна просто спілкуватися з носіями мови, а можна вчити мову з нуля. Загалом, вибирати вам.

А як ви вивчаєте англійську мову? І вчіть ви його взагалі?

PS І наостанок, полезняшка: 5 способів збільшити відвідуваність блогу або сайту безкоштовно. Особливо варто звернути увагу на сервіс 2leep і subscribe.

Опубліковано: 13/07/11 @ 09:16
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Статичний аналіз коду в java: що під капотом
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 3. Псевдо-основне меню.
Дайджест тижня, 15 липня
Чи впливають програмісти на бізнес компанії?
ДОУ Хакатон у Львові - звіт