Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня

8p.ua16 липня в Одесі пройде конференція 8p.ua , на яку мене люб'язно запросили ще навесні. Це відмінний привід заодно змотатися до Одеси і подивитися місто, трохи підбадьоритися, ненадовго змінити обстановку, познайомитися з новими цікавими людьми, побачитися зі старими знайомими, можливо зловити за хвіст якусь Одеську музу і прихопити її з собою в Рязань.

Вилітаю з Москви 12 липня і близько 10 вечора буду в Одесі за місцевим часом. Назад вилітаю з Одеси 17 липня неділю, на наступний день після конференції. Доповідь мій буде в цілому про проблеми регіонального SEO та інтернету, пов'язаних з інтернет маркетингом саме в регіонах зокрема. Під регіонами розуміється ті суб'єкти та ринки Російської федерації, де переважають сайти-візитки, замовники просто знають, що сайти треба розкручувати, але не знають для чого, де вибір виконавця на створення сайту визначається ціною, а не якістю, тому дуже багато сайтів, зроблених студентами на колінах.

Де про поняття внутрішня оптимізація під пошукові системи творці сайтів навіть не чули і спокійно можуть оформити пункти меню в тегах

, бо ліньки прописувати новий стиль в CSS. Сайти, на яких переважає копіпаст, де власники сайтів ще не розуміють, що просто необхідно витрачатися на контент і тексти. Крім того, в таких регіонах замовники на просування обов'язково думають, що тільки вони знають оптимальні з точки зору конверсії (правда такого слова ще не знають) запити і підбирають їх самостійно, хоча в 99 відсотках це іміджева, але ніяк не конверсійна складова.

Можна говорити ще дуже довго, все це буде в доповіді, яка в першу чергу орієнтований на тих людей, хто збирається освоювати ринок в «подібних регіонах», а так само для потенційних замовників з цих «регіонів». У Єкатеринбурзі я обкатав на собі формат презентацій, в якому домінуючу частину слайда займає «релевантна» картинка, а потім заголовок. Якщо на захисті дисертації мені більше потрібен був текст і презентацією я користувався як шпаргалкою, то по своїй рідній практичної темі, яка приносить задоволення моральне і матеріальне, я готовий говорити багато, дивлячись на релевантну картинку і тематичний заголовок.

Власне в доповіді розповім типові особливості «регіонів», основні особливості регіональних сайтів, які в них складності або нескладності з індексацією і чому, чому страждає юзабіліті, з якого боку до них підходити для просування, найбільш часто зустрічаються помилки у внутрішній оптимізації.

Спробую донести вартість регіонального SEO, розповім деякі особливості і фішки регіонального просування під гугл, частина матеріалу візьму звідси . В цілому, розповім про проблеми, які видно на поверхні і з якими стикався сам. Враження про конференцію будуть потім окремим постом,

Знаю, що буде непросто, але постараюся вести блог і з Одеси з тією ж регулярністю, що і раніше. Обов'язково постараюся зробити невеликий фотозвіт про 5ти дні життя в Одесі. Благо інтернет і все таке у мене буде, час знайдемо, бажання є. Вдалих вихідних.

Терехов .

Постовий - текстиль для дому

Відео сьогодні звичайно ж про Одесу.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 8 коментарів | Мітки: 2011 , SEO , доповідь , конференції , Одеса

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 08/07/11 @ 06:07
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Шаблонні уявлення про дизайн інтерфейсів
Конкурс для блогерів на честь ювілею MMGP.ru
Онлайн курси з SEO від ARTOX-media
FAQ по адалт блогам
Захоплення, а тим ви займаєтеся?