Золоті гори, найкращі фахівці або ми крутіші конкурентів

Золотие гориЯк щось давно у людей, які тим чи іншим гроші заробляють, у тому числі і в інтернет, склалася думка що золотих гір за рогом не буває. Та й за рогом кута теж. А вже якщо вам починають тупо ці золоті гори обіцяти, то у вас повинно виникнути тверде відчуття, що вас, ті вам вішають на вуха локшину. Це в собі треба чітко усвідомити, причому точно так само, як і аксіому про те, що «халяви не буває».

Так само як і немає кнопки бабло, і не можна цю кнопку купити за мільйони. Мільйони можна інвестувати, отримати віддачу, можна знайти порожню нішу і вигідно її зайняти, але для успіху потрібно одне і дуже важлива умова - треба працювати.

Пропозиція зовсім легкого заробітку досі зустрічається на форумах і тематичних порталах. Людям, які тільки-тільки приходять в інтернет за грошима, це може здатися правдоподібним. Одна з категорій «швидких заробітків» - це Інфобізнес. Блогів і «візиток» на цій проблемі в інтернеті неміряно, хоча якісних блогів, які чіпляють, одиниці. Я сам особисто знайомий з кількома інфобізнесменамі. Вони заробляють на тому, що вміло «впарюють» очевидні речі, красиво розкладені по поличках. І як мені здається, є дві категорії цих інфобізнесменов. Перші - це дійсно ділки Інфобізнес, підпільні мільйонери, як вони самі себе називають, вони дійсно продають класні продукти. Другі - це ті, хто прийшов в Інфобізнес щоб «заробити», а не працювати. Вони розповідають про те, як заробити мільйон на тих, кому вони розповідають як заробити мільйон, щоб ті кому вони розповіли це розповідали іншим як на них заробили мільйон.

Останнім часом у мене стало досить багато зустрічей, як у Рязані з просування сайтів під Рязань, так і в Москві. Звичайно, аудиторія ну зовсім різна. Тим не менш втішні мови і солодкі пісні - це перші ознака того, що десь то як то і не так. Якщо з заголовка поста прибрати перші два слова, то вийде просто цукрова фраза, яку серйозні люди не будуть говорити.

Тут мені відразу згадується seoconference в Казані , яку до речі в цьому році 29-30 вересня я планую відвідати. Представники Яндекса: «У нас найкращий пошук». Представники Гугла: «У нас якісний пошук». Якщо перші кілька пафосні, то другі більш прямі. Проте Яндекс може говорити так про своє пошуку, тому що ми бачимо результат, який з кожним місяцем стає все краще і краще, про що говорить і частка займаного ринку.

Не так давно я перейшов до поняття робота на результат . І працюючи з людьми, які так само орієнтуються на результат, я помітив, що хвалебних од про себе ніхто ніколи не співає. Так само і про результати ніхто не співає, результати показують, причому без всякого пафосу і пихатості. Причому показують результат, який не соромно показати. На одній з недавніх зустрічей у Москві один з представників «нерезультативною» роботи був приємно здивований моєму цього світогляду. Приблизно те ж саме було і в Єкатеринбурзі (я про подив).

Так цікаво склалися обставини, що в минулому році, та і в цьому теж мені довелося особисто познайомитися з людьми, які зробили в інтернеті не один мільйон доларів. При спілкуванні з ними не відчувалося якоїсь різниці або сходинки в плані якихось матеріальних благ, різниця була в одному - в досягнутих результатах. Причому не грошових, які є наслідком, а результатами роботи, проектами в інтернет, активи яких коштують мільйони доларів. При спілкуванні з ними не було чутно ні наявність крутий команди, ні перевагу над конкурентами і тд. Люди просто добре роблять свою роботу і грамотно керують процесом досягнення результату. Грамотне управління процесом - це якраз те, чого я сьогодні присвячую досить багато часу, вчуся цьому на практиці.

Є ще такий нюанс, якщо вам золоті гори пообіцяли і раптом навіть дали дещицю від золотої гори, подумайте, яку ціну ви потім за це заплатите у вигляді зобов'язань. А чи не буде вона дуже дорогий? А чи не краще для цього організувати щось своє?

Терехов .

Постовий - створення веб сайтів

Відео сьогодні - як камеру прикрутили до радіокерованого вертольота і підняли в повітря.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 12 коментарів | Мітки: заробіток , інтернет , лайфхак , Москва , партнерка

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 07/07/11 @ 06:50
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня
Шаблонні уявлення про дизайн інтерфейсів
Конкурс для блогерів на честь ювілею MMGP.ru
Онлайн курси з SEO від ARTOX-media
FAQ по адалт блогам