SMO. Статистика попереднього зливу

Знову не виходить написати те, що я задумав давно. У зв'язку відсутніми фактами. Але так як писати про щось же все-таки треба, я поділюся з вами статистикою про те, як я злив трафік з соціальних мереж. Отже, сподіваюся ще ніхто не забув, про недавній кипиш з мегафоном , мене навіть злегка здивувало те, що я один скористався подією і швиденько все організував. Ах так, мало не забув, всім респект за ретвіти і всілякі посилання які ви кидали своїм друзям в аську і скайп.

Стаття була опублікована 18 липня, ближче до 21:00 . Я звичайно чекав приріст у +200-300 людина в той вечір і то , тільки тому, що статті з'являються на головній pr-cy.ru. Але перші +100 чоловік були з твіттера, що безсумнівно шокувало. Замість очікуваних 300 чоловік. У той вечір, з 21:00 до 00:00, я отримав 1000 уникав. На наступний день, число відвідувачів зросла аж в 4 рази.

Ось статистика, найбільших джерел трафіку. (...) Читати Далі -


© - Бізнес, SEO & SMO, ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб слідкувати за оновленнями ви можете, а також Слідуйте мене в.

Опубліковано: 25/07/11 @ 04:34
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Нова опція URL Parametrs в Google Webmasters Tools
Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту
Що таке релевантність?
Чим блогеру корисний Evernote?
Про податки і трудової мобільності