Блог-шоу - випуск 45

Дорогі друзі, я публікую сорок п'ятого випуск блог-шоу - моєї регулярної збірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету останнім часом.

Блог-шоу-випуск 45

Якщо ваш пост не потрапив в блог-шоу - я просто не в силах осягнути неосяжне, всі цікаві матеріали знайти і опублікувати неможливо. Я пишу про тих, які попалися мені на очі.

Давайте для експерименту зробимо так. З введенням російськомовних хештегов в Твіттері пропоную вам позначати посилання на найбільш цікаві пости на ваших сайтах за допомогою хештегов # блог-шоу або просто # БШ. Прошу на пошту посилання на ваші пости не надсилати - у мене і так великий обсяг листування.

У більшості випадків з одного сайту в блог-шоу публікується тільки один матеріал, тому кожен пост мітити цим хештегом не потрібно, тільки найцікавіші. А я постараюся включити посилання на найбільш корисні статті в наступне блог-шоу. Природно, всі матеріали в блог-шоу публікуються на безкоштовній основі.

Короткий зміст сьогоднішньої серії;): Цікаве в інтернеті; Збільшення відвідуваності; Веб-дизайн; Соціальні сервіси; Послуги, програми та скрипти; Інтерв'ю та опитування; Конференції; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Отже, поїхали!

Цікаве в інтернеті

Створення блогу: делегування завдань - відмінна ілюстрована інструкція від Дімка.

Про максимальній довжині атрибута ALT для зображень - Сергій Кокшаров провів цікавий експеримент.

Дослідження ринку веб-розробок в Росії 2010-2011 - CMS Magazine і Рейтинг Рунета представляють підсумки чергового дослідження ринку веб-розробки.

Опубліковано: 29/07/11 @ 08:18
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки
Dev [elopment of] Art [ifacts]
BizzClick повністю оновила свою логіку і інтерфейс
Якщо є зайві гроші і не встигаєте їх витрачати
Як зараз заробляти на регіональному SEO