Як зараз заробляти на регіональному SEO

Спонсор посту - безкоштовна книга 3 стратегії отримання швидких грошей в інтернеті .

Регіональний БобруйскЗа мотивів доповіді на 8p.ua (обіцяю що звіт буде, треба тільки буде фотки під Флікр залити) розповім про варіанти заробітку на просуванні сайтiв у регіонах, де поки ще не розуміють що таке конверсія і трафік, а милуються тільки на позиції по іміджевим запитам, і як діти радіють, якщо конкуренти на одну або дві позиції нижче. Як досягається регіональний топ - я вже писав .

Природно, ми говоримо про яндекс, в гуглі саме в регіонах все досить складно, тому що як такої регіональної видачі немає і дуже складно регіональним запчастинах конкурувати з московськими та пітерськими, та і немає чого, власне.

Враховуючи те, що ринок практично не розвинений, на бажанні замовників бути вище «конкурентів» тільки за іміджевим запитам саме зараз можна заробляти. Як замовників знаходити - вже інше питання, але в рамках невеликого міста як Рязань (600к жителів), враховуючи те, що з багатьма одногрупниками ми підтримуємо добрі стосунки, а розлетілися вони в самі різні напрямки бізнесу, сарафанне радіо працює.

речі кажучи, є варіант вішати свою «лейблу» на просувний сайт, особливо якщо він в топі. Це теж хороша реклама. Ну і сайт свій звичайно ж можна зробити і витягнути в топ по потрібним «іміджевим» запитам, за якими саме рязанські потенційні замовники будуть все це справа шукати.

Варіантів заробітку два, і один випливає з іншого. Мені більше подобається їх «правильна» послідовність. Правильна з точки зору власного бізнесу.

Сайт клієнта не в топі. Ви зустрічаєтеся і пропонуєте грамотно провести внутрішню оптимізацію відповідно до правил пошукових систем, акцентуючи увагу на «відповідно до правил пошукових систем» . Після цього треба розповісти про унікальний контент, переіндексацію і через 3-4 тижні можна буде побачити результат. Але переіндексацію можна прискорити, і як «справжній професіонал» ви можете це зробити.

Після цього сайт клієнта повинен бути (але ніяк не зобов'язаний) в топі. Особливо якщо на поточний момент у топа 5 внутрішніх оптимізація ніяка і вилазять ліві сторінки регіональних каталогів.

Якщо переіндексація пройшла і сайт в топі, все гуд. При цьому не забудьте повну суму або частковий аванс забрати до початку робіт. Ну а після того як сайт в топі, клієнт сам вам принесе гроші від радості. За цю роботу ви берете разову фіксовану оплату і не забуваєте доповідачу пояснити, що входить в цю вартість. У мене цей цінник починається від 300 баксів в залежності від складності сайту. Роботи на 4 години + замовити тексти (оплачується окремо).

Якщо після 1-2-х місяців позиції тримаються стабільно в то-5, то продовжуєте працювати над своїми проектами. Якщо впали, то можете самі предоложіть замовнику «побалуватися посилальним». Мовляв це один з факторів ранжирування, посилання орендуються, за них треба платити щомісяця, тому якщо хочеться хороших позицій, давай працювати і щомісяця виділяти на це бюджет.

Навіть за найбільш приблизними підрахунками собівартість лінкбілдінга для середніх регіональних сайтів в 20-30 просуваються запитів, за умови, що сторінки грамотно оптимізовані, 1000 рублів на місяць на сапоссилкі просто за очі. Назвете замовнику суму в 4-5к рублів і можна сказати будете в профі. Навіть 5к рублів на місяць в регіонах - це не та сума, яка навіть чисто теоретично може «напружити» регіонального бізнесмена. Разом 4к рублів на місяць у вас чистого профіту.

Можна вчинити ще простіше - якщо СДЛ свої є в достатній кількості - то краще лінкбілдінг з них почати ... Ну ви зрозуміли мене.

Якщо говорити про ті частини посилань, то краще використовувати агрегатори. Я на даний момент rookee користуюся. Там ніби як з регіональним лінкбілдінгом і позиціями все гуд. Якщо потрібна буде помошom - велкам.

Не забуваємо, що результати просування від посилань з'являться не раніше ніж через два місяці, замовникові краще сказати про три. Щоб зайвий раз не «муляв» телефон очікуваними результатами.

Разом. На даний момент оптимально спочатку брати разовий фікс за внутрішню оптимізацію і після переіндексації подивитися на результати. Якщо замовник задоволений - заради бога, напевно у вас роботи вистачає. Ви свої гроші отримали і замовник чітко усвідомлює за що вам заплатив.

Після разового фікса якщо позиції не зовсім влаштовують, то можна його «підсадити» на щомісячний лінкбілдінг і додатково заробляти на цьому. Скільки в підсумку ви заробите, залежить від вас. Ринок регіонального пошукового просування тільки розвивається, конкуренції виконавців поки що немає, саме час прийти і стати першим, ну і заробити ім'я та гроші, природно.

Не забувайте, що це тимчасово. Уже завтра буде по-іншому. Вдалої роботи.

Терехов .

Постовий - як відкрити ип самостійно

Сьогодні дуже позитивний ролик про псевдокрушеніі літака.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: 2011 , SEO , Просування сайтів , регіони

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 27/07/11 @ 07:20
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 18
SMO. Статистика попереднього зливу
Нова опція URL Parametrs в Google Webmasters Tools
Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту
Що таке релевантність?