У GOODAR.com працює Нодар! :)

У попередньому пості вперше в моєму блозі була висвітлена тема роботи з партнерками по підписках. Так, це щось таке нове і впевнено розвивається, в конверті кінотрафа. Все ж таки я хотів більше для себе переконатися, що завжди є щось краще, ніж маєш і здається я знайшов це найкраще!

Можна написати зараз багато красивих слів, якими всі проводять PR, але з іншого боку можна просто написати характеристики партнерської програми, а далі вже вибір за кожним. Тому для початку давайте зареєструємося - запевняю, зайвим це не буде! :)

Що може зацікавити залученого вами користувача на сайті? Ну, давайте поміркуємо:

У першу чергу, я думаю, що користувачам набридло відправляти SMS за купу грошей і в результаті нічого не отримувати, правда? Підписка - це незаперечний плюс! Один раз заплатив і при цьому отримуєш безліч позитивних опцій, наприклад, відсутність реклами, стабільна висока швидкість перегляду фільмів, що дорівнює 10 Мб/с - це може вам дати Goodar.com ! :)

Далі, як на рахунок того, що можна хоч кожен вечір дивитися нові ліцензійні фільми в HD якості хоч кожен вечір? І це всього лише за підписку на Gold акаунт, яка коштує 5 $ в місяць - круто? круто, я й сам підписався! :) Хочу пояснити тим, хто не зрозумів - дивитися ЛІЦЕНЗІЙНІ фільми у відмінному HD якості хоч на весь екран всього лише за 5 $ в місяць !!!

Якщо попався ледачий користувач, який не хоче реєструватися і хоче подивитися один фільм - будь ласка, відправ SMS і отримай доступ до фільму на 24 години

Щось не працює або не виходить? Звернись до чуйну підтримку, яка працює 24 години на добу - завжди допоможе і дуже чемно. Це не схоже на зажравшиеся контори, які відповідають лише б не мали їм мозок - тут же все навпаки, хлопці налаштовані на якісну роботу!

Добре! Які є вигоди працювати з ними, як партнер? По-перше, навіть якщо відвідувач перейшов, але нічого не замовив - це ще не втрата, адже він протягом місяця може потрапити і іншої реклами або з пошуку, а в cookies у нього вже збережено, що привели його ви і вона стає вашим передплатником - така собі довгограюча платівка:) А по-друге дуже вражає конверт 1:30 і докладна статистика передплатників і рефералів - звіти по хітам, доходами і виведеним доходів! Ну і багато-багато хороших рекламних матеріалів . Але ж ви й самі можете придумувати, що хочете! :) Загалом! Заходити сюди реєструватися там же:)

Ну і для постійних читачів блогу, раз так вже повелося, користуюся моментом показати вам кльові анальні іграшки :) для тих, хто не любить такі іграшки - хапати вагінальні кульки або хочеш мастурбатори - теж відмінна річ! :) Ну а хто візьме вібраторів пачку, той отримає ... сам знає яке задоволення:)

Опубліковано: 27/03/11 @ 09:46
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як заощадити на ноутбуці 25%
Знімаємо вершки з підписок на кіно
Зворотні посилання тихо знімають?
User Experience Ukraine UX Camp 2010 Kyiv
Определяйка або визнач-ка:)