Міфи про description (keywords) і html-коментарі

Пора б уже, все-таки, раз і назавжди розвіяти міфи про використання description і keywords, як фактор ранжування в пошукових системах. Так, колись вони успішно працювали, було достатньо їх правильно написати, як просувається сторінка попадала в ТОП-10 за ключовими фразами. Але це було адже давно, правда? Якраз тоді Бонапарт Наполеон переходив з дорвеїв у біле SEO, створював свій перший СДЛ ... пам'ятаєте ці часи, так? Добре!

Все ж таки я не наполягаю на тому, щоб їх не використовувати. Як завжди, кожен вирішує для себе сам, я просто поділюся з вами невеликий інформацією з цього приводу, яка була перевірена величезна кількість разів і винесено в мою нову енциклопедію експериментів , де можна буде в будь-який момент перевірити потрібний вам міф у будь-який момент з наданого асортименту:)

На даний момент представлено 2 експерименти, але це тільки старт, тому почнемо з банальностей: перевірка мета-тегів description і keywords , а так само текст з html-коментарів верстки.

Як і для всіх таких банальних експериментів були підібрані якісь унікальні пошукові запити, просто кажучи - абракадарби, яких немає в базах пошукових систем, тому що їх проіндексував лише мій мозок. Були підготовлені спеціальні сторінки для цих експериментів, на які ви вже точно можете потрапити і подивитися їх код (адже я посилання на них поставив вище, вже більш, ніж достатньо):) десь місяці півтора, а може бути і два назад вони вже були проіндексовані і в індексі Google і Яндекса знаходяться до цих пір, що говорить про абсолютну актуальності наведених тут фактів.

Коротко кажучи: мета-теги description, keywords, а також текст у html-коментарях не враховується ніяким макаром чином в процесі ранжирування, але від них є ж інші свої плюси:)

Плюс від html-коментарів тільки один - просто для орієнтиру у верстці. Ну а про мета-тег description не забуваємо, що він же виступає в Google, як сниппет за запитуваною фразою, якщо звичайно, description оптимізовано під цей запит!

На рахунок того, чи варто прописувати keywords на сторінках сайту, так я їх все одно прописую, хоч і знаю, що не працюють. Авось запрацюють, як і околоссилочний текст в Яндексі? Буде своєрідний нежданчик: для ледарів буде погано, а мені добре:)

Найцікавіше, що показав експеримент, це те, що Google проіндексував посилання на сторінку перевірки експерименту в Яндексі:) Тобто виходить, що Google може індексувати URL-адреси сторінок видачі за запитами:) крутяшно:)

Звикли вже, що я тут піарю анальні іграшки ? Чи згодні ви зі мною, що жодна весілля в Одесі не пройде без них? :) До речі, я забув, що ви могли забути про 5 головних нововведень Яндекса - ось вам пам'ятка :) Ну і варіанти для заробітку в сучасному житті. . Тільки реальні теми з мінімальними вкладеннями. Типу well done:) Черговий мій безглуздий пост:)

Опубліковано: 27/03/11 @ 01:33
Розділ html та css javascript

Рекомендуємо:

У GOODAR.com працює Нодар! :)
Як заощадити на ноутбуці 25%
Знімаємо вершки з підписок на кіно
Зворотні посилання тихо знімають?
User Experience Ukraine UX Camp 2010 Kyiv