Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»

759682d59e9a4621a00060059674372a.pngСьогодні на порталі webmasters.ru стартував новий конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці »

Суть конкурсу : зареєструватися в партнерці і взяти участь у конкурсі в одній з двох або обох номінаціях. За підсумками першої номінації створити найбільш ефективний ігровий сайт, за підсумками другої номінації отримати максимум депозитів (внесених гравцями грошей) в партнерці.

Для участі в конкурсі вам необхідно надіслати анкету на сайті конкурсу .

Перша номінація - прибутковий ігровий сайт за 3 місяці! У даній номінації необхідно зробити з нуля сайт тематики ігрової тематики. Дана номінація приваблює тим, що сайт залишиться у вас і після конкурсу і буде приносити стабільний дохід ще дуже довгий час.

Друга номінація - ефективний дохід в ігровій тематиці. У даній номінації необхідно заробити якомога більше грошей за допомогою всіх можливих дозволених способів, описаних в правилах. Дана номінація підходить тим, у кого вже є свої розважальні, ігрові ресурси, або ви вмієте добре добувати і конвертувати трафік.

Спеціально для учасників конкурсу представники azartcash.com підготували рекомендації для участі в конкурсі .

Цей конкурс - відмінна можливість спробувати себе новачкам і старожилам вебмастерінга в ігровій тематиці, створити прибутковий сайт і на собі відчути прибутковість тематики. Так що рекомендую спробувати себе.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: azartcash , webmasters , конкурс

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 15/09/11 @ 11:52
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Поведінка людей в інтернеті
Податковий аутсорсинг
Позбавляємося від логотипу Feedburner в BuzzBoost
Плюси роботи далекобійником в Америці
Google Analytics Tweeks: Найпопулярніші правки в коді GA