Експрес аудит сайту hw.com.ua

Зображення логотипу

Добрий день.

Ми публікуємо черговий аудит з серії «Експрес-аудитів від компанії Авеб» . Сьогодні ми розберемо інтернет-магазин меблів hw.com.ua. Цей сайт залучив нас своїм художнім дизайном та оригінальними товарами.

Зображення головної сторінкиНа головній сторінці в очі кидається логотип; він досить великий і зрозумілий, привертає увагу. Слоган «У серці дому»добре звучить, але виконаний дуже маленьким шрифтом, тому сильно губиться на тлі всього логотипу.

Маленький шрифт також не зовсім зручний у меню, яке знаходиться в шапці сайту, і горизонтальному меню каталогу. В останньому, крім дрібного шрифту, ще один мінус - це великі відступи між категоріями, через що меню займає багато корисного простору.

Було б набагато вигідніше замінити горизонтальне меню вертикальним, змістивши його в ліву частину сторінки, а центр звільнити для красивих зображень, виконаних у стилі малюнка олівцем, які допоможуть захопити користувачів в захоплюючу подорож по представлених категорій.

Зображення каталогуДосліджуючи розділи, ми бачимо, що деякі категорії мають розгорнутий опис, а деякі описані дуже скромно, на зразок пари рядків про «перламутрових гудзиках». У деяких випадках в описі категорії відсутня грамотне форматування тексту.

Хороше рішення - товари представлені сіткою, по чотири товару в ряд. Але немає явного поділу товарів; особливо бентежать великі відступи між описом і ціною. Відвідувач сайту може легко переплутати ціни на товари.

Перебираючи товари і намагаючись зробити замовлення, ми помітили деякі недоліки, які можуть перешкодити користувачам комфортно здійснювати покупки. Ось основні з них:

Зображення форми замовленняЗображення форми замовлення після

На сайті, досить багато розділів, які розкривають компанію з різних боків, але деякі розділи, які могли б посприяти його зручності, відсутні. Наприклад, такі як:

У компанії є свій блог - чергова заявка на соціальне просування. Але, на жаль, в ньому всього три новини, причому всі написані на одному тижні, після чого блогом ніхто не займався. Тому його варто або прибрати, або ж наповнювати інформацією, хоча б раз у два тижні.

Зображення блогуСудячи по сайту, видно, що компанія дуже креативна - це, звичайно ж, плюс, але манера викладу інформації нагадує сленг соціальних мереж. Цінова політика напевно розрахована на ту цільову аудиторію, яка навряд чи в якості привітання використовує «Превед!». Не зрозуміло, для чого використовуються такі слова і фрази як: «ШоНового, Ггготовім, Корпоратівчег ...»а також величезна кількість смайлів і дужок, які не завжди доречні :).

Підводячи підсумок, можна сказати, що даний інтернет-магазин має хороший сайт і якщо взяти до уваги все вище сказане, то можна підвищити зручність користування даним сайтом, що спричинить за собою збільшення конверсії.

Висловлюємо подяку компанії «HeartWood»за відправлену заявку. Будемо раді, якщо наша робота принесе користь.

Рекомендації по SEO

  1. Не на всіх сторінках форміруються мета-теги, на багатьох сторінках заголовки не змістовні - http://hw.com .ua/matrasy /
  2. Дублювання головної сторінки - http://hw.com.ua/glavnaya/ , необхідно зробити 301 на основну сторінку
  3. Не повний файл http://hw.com.ua/robots.txt немає вказівки карти сайту форматі XML
  4. Створити репрезентативну сторінку 404 помилки http://hw.com.ua/asdf
  5. На сторінках товарів рекомендуємо додати меню "Хлібні крихти"
  6. Написати розширені описи для кожної категорії товарів

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 16/09/11 @ 07:17
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Хто володіє інформацією - володіє світом
Як додати сайдбар в шаблон Twenty Eleven
24 - 25 вересня, Київ - IT Cup Kyiv 2011
Куди податися Джуніору?
Buki.Yandex.ru і основна видача. Пограємо в "знайди 10 відмінностей"