Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 2

Дорогі друзі, представляю вашій увазі другу частину моєї схеми просування сайтів «Кіготь тигра». Попередню частину ви можете прочитати за цим посиланням - Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 1 .

Коготь тигра-моя схема просування сайтов. Частина 2

Сьогоднішня стаття присвячена другому етапу розвитку сайту.

Отроцтво. Четвертий - шостий місяці життя сайту

Будемо вважати, що наш сайт вже проіндексований пошукачами і наповнений початковим контентом.

Щоб дізнатися, скільки сторінок вашого сайту знаходиться в індексі Google і Яндекса, просто зробіть експрес-аналіз сайту в безкоштовній програмі Сайт-аудитор (пункт« проіндексовано », цифри будуть клікабельні).

Завдання цього періоду розвитку сайту - закласти міцну основу постійних посилань, так званий контрольний фундамент. Це початковий період просування, тому збільшувати число зовнішніх посилань на ваш сайт потрібно поступово і обережно.

Щиро раджу регулярно оновлювати сайт новими унікальними матеріалами. Важливо привчити пошукових роботів до того, що на вашому сайті постійно з'являються нові сторінки. Це стосується сайтів будь-яких типів - інтернет-магазинів, блогів, візиток, сайтів компаній, форумів і т.д.

Основний акцент на даному етапі для сайтів будь-яких типів я раджу зробити на отриманні посилань назавжди. Це дозволить з самого початку створити якісний документальний фундамент, завдяки якому в майбутньому ваш сайт зможе займати гарні позиції в пошукових системах без постійних вкладень, а ви зможете скоротити бюджет на просування до мінімуму.

Адже немає нічого прекраснішого, ніж спостерігати, що ваш сайт постійно перебуває на високих позиціях, а вам для цього вже нічого не потрібно робити! Але для цього потрібно попрацювати.

Обмін статтями з тематичними сайтами

Цей спосіб отримання ідеально підходить, якщо бюджет на просування обмежений або відсутній. Обмін статтями з тематичними сайтами ефективно працює і дозволяє безкоштовно отримувати посилання на ваш ресурс.

Опубліковано: 22/09/11 @ 06:56
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу
Андрій Мухачев: "З сумом думаю про той час, коли доведеться бути великим керівником"
Як зараз web-сервіси рекламувати?
Релевантний пошук на wordpress за допомогою Sphinx
СісьАдмінскіе будні - глава 4