Як зараз web-сервіси рекламувати?

Є дві категорії web сервісів (і не тільки web) з точки зору маркетингу: які треба рекламувати і які вже самі себе відрекламувати природним чином. Якщо з першими все зрозуміло, то з приводу другої зроблю пояснення. Візьмемо наприклад сапу . Ну не потребує вона в рекламі. Це сервіс того рівня, коли навколо нього створюються інформаційні приводи здебільшого, що відображають і показують ефективність.

Далеко ходити не будемо, є topsape , є фінстріпи . Навесні був запущений некислий конкурс . Крім усього цього система постійно бере участь у всіх тематичних конференціях, проводить безкоштовні освітні заходи , веде власний блог . Не кажучи вже про те, що постійно розвиває свій функціонал . Все йде стабільно і вгору.

А як бути тим, хто тільки стартує і починає набирати лояльність, обороти, активну аудиторію? Якщо говорити про проекти для сеошників і вебмайстрів, то загальний алгоритм в принципі достатньо відомий: закупитися рекламою на тематичних майданчиках - форумах, блогах, web-сервісах (ака pr-cy.ru та іже з ним). І зазвичай все. Однозначно можу сказати, що рік тому працювали саме так. Та й зараз багато хто так працюють.

Це не те щоб добре чи погано. Тут слід розділяти такі моменти: якість і ефективність самого сервісу, майданчик-донор, де розміщується реклама, склад рекламного матеріалу.

Якщо з якістю та ефективністю щось більш менш ясно (ну не стане УГ сервіс витрачати бюджети на рекламу що їх просто спустити), з ефективними майданчиками-донорами теж все більш менш ясно (їх кількість обмежена, як це не дивно) , то от з складом рекламного матеріалу все не так однозначно. Одна справа розповісти про сервіс та його особливості. Інша справа - показати на практичних прикладах (кейсах по суті справи) те, як це сервіс дозволяє щось автоматизувати в рутиною роботі і як вкладені у використання цього сервісу засобу «відбиваються» через невеликий проміжок часу.

Щоб далеко не ходить за прикладами, можна навести ще один наочний приклад. Всі ви знаєте про арбітраж трафіку - це коли його в одному місці купуєте, а потім в іншому місці монетізіруете. Якщо говорити про рекламу сервісу, де ви купуєте трафік, то потрібно показати (бажано зі скріни), що ось ми зареєструвалися в цьому сервісі, набудували рекламну кампанію (бажано показати максимум настройок на скріншотах), запустили її, отримали трафік, «злили» його туди-то туди-то, отримали такий конверт, вийшли в профіт, що говорить по-перше про якість трафіку, який можна «витягнути» з даного сервісу. Заодно можна «зачепити» та сервіс-партнерку, куди ви цей трафік злили і добре сконвертувати.

Даний спосіб подачі рекламного змісту не буде з яскраво вираженим клеймом «реклама», публікація буде нести користь людям, тому що буде наочно показувати спосіб видобутку і конвертації трафіку, та й конверсія в реєстрації в рекламованому сервісі буде вищою.

Природно, даний приклад є прикладом, але суть така: рекламувати зараз треба не стільки сервіси, скільки ефективність сервісів за допомогою кейсів.

Терехов .

Відео сьогодні з прикладом ефективності.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: Sape , Блоги , кейси , маркетинг , реклама , сервіси , форуми , ефективність

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 20/09/11 @ 06:38
Розділ Блоги Сервіси

Рекомендуємо:

Релевантний пошук на wordpress за допомогою Sphinx
СісьАдмінскіе будні - глава 4
Абстрактні вакансії
24-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Mobile Developer'ом з Голландії, Євгеном Мартиновим
Технарі рулять світом