Як знизити навантаження на сервер

Про те, що питання оптимізації блогу pervushin.com стоїть у мене на чолі списку вже останні пару тижнів я говорив у минулих поста. У цих же постах я описував процес цієї оптимізації. Наприклад, пост про релевантному пошуку для wordpress за допомогою сфінкса. Або пост з декількома SQL запитами .

Ці пости за характером звичайно ж відрізняються. Релевантний пошук більше підходить під налаштовувану оптимізацію, таке поліпшення юзабельності блогу . А SQL запити, опубліковані в тому пості, спрямовані скоріше на внутрішню оптимізацію блогу по зниження навантаження на сервер, що безсумнівно впливає на швидкість завантаження блогу. У цю ж скарбничку можна віднести пост про зниження показника відмов . Загалом до оптимізації останнім часом в мене можна сказати комплексний підхід.

Як знизити навантаження на сервер і зменшити час завантаження сторінок

Можливо час від часу Ви помічаєте, що з'являються і зникають якісь блоки в бічній панелі або під постами - це я експеремінтірую з плагінами для wordpress. Встановлюю, перевіряю працездатність, навантаження, потім відстежую корисність плагіна зі статистики і видаляю, в більшості випадків. Описувати які плагіни встановлював і що вони дають сенсу особливого не має, так як їх видалення говорить сама за себе. А от у випадку з корисною знахідкою обов'язково відпишуся, чекайте.

Сьогодні ж я хочу Вам порекомендувати скористатися скриптом кешування, який досить пристойно знизив навантаження на мій сервер, завдяки чому збільшилася швидкість завантаження блогу, а це, повторюся, досить пристойно впливає на позиції сайтів у пошукових системах. Це скрипт MaxCache .


Опубліковано: 29/09/11 @ 04:04
Розділ Блоги Хостинг

Рекомендуємо:

Як ми пиво з мужиками з webeffector пили в Казані
Пет Аллан: «Ви повинні писати мовою, яка робить вас щасливішими»
Про партнерські програми та відрахування
Конференція Cybermarketing-2011
DOU Hackers & Founders # 1 - звіт