Дайджест тижня, 14 жовтня

Добрий день, шановні читачі.

З початку осені кількість посилань, які ви надсилаєте в Дайджест, помітно збільшилася. Але досконалості немає межі, і тому ми із задоволенням представляємо новий інструмент для відправки цікавих матеріалів до редакції: розширення для браузера Google Chrome під назвою DOU Digester . За це рішення виноситься колективна подяку автору - Дмитру Гайворонському з CQG .

Втім, чарівна кнопка , тобто букмарклет, який також дозволяє відправляти посилання в щотижневий дайджест на ДОУ, також працює.

Перейдемо до новин вітчизняної IT-індустрії за тиждень. Одним з найгучніших подій став візит податкової міліції ( в просторіччі - «маски-шоу») в центральний офіс компанії «Інком» в Києві. Після декількох годин блокування роботи компанії міліція ретирувалася, пояснивши свою появу помилкою , в яку, втім, не віриться .

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на тижні розповів про деталі IT-реформи та відповів на запитання з Facebook:

Є і не дуже хороші новини, що стосуються законотворчості: з деякою вірогідністю в найближчому майбутньому офіси в квартирах можуть опинитися поза законом .

Російська частина Дайджеста сьогодні вийшла напрочуд оптимістичною: місцевий Forbes опублікував коротку історію успіху сервісу Qik , одним із засновників якого був житель Зеленограда, а проект Nginx отримав інвестиції у розмірі $ 3 млн . У світлі цих новин логічно виглядає колонка президента «РУССОФТ» Валентина Макарова під назвою «Програмування як національна ідея » .

Новини

Практика

Теорія

Бізнес, ринок, кар'єра

Події

22-23 жовтня, Дніпропетровськ

RubyShift 2011

22-23 жовтня, Київ

PyCon Ukraine 2011

27 жовтня, Київ

DOU Hackers and Founders # 2

5-6 листопада, Дніпропетровськ

ДОУ Хакатон - Дніпропетровськ!

Як посилання для підняття настрою сьогодні фігурує універсальний шаблон для критики нових мов програмування .

На цьому сьогодні Дайджест закінчується. Сподіваюся, ви знайшли для себе щось корисне і не забули встановити наше розширення для Chrome або чарівну кнопку . Вдалою тижні, до зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Макс Іщенко , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Георгій Леонтьєв , Дмитро Гайворонський .

Опубліковано: 14/10/11 @ 06:16
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

38 простих способів залучити трафік і заявити про себе + ідея конкурсу
Ганна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає статися хорошому»
Як стати автором на ДОУ
Конкурс Best Employer 2011: ТОП-5 скарг від програмістів
Посидіти автоматизаторів