Як видалити копірайт з шаблону WordPress

45 Як видалити копірайт з шаблону WordPress

Сьогодні я поміняв дизайн на своєму блозі www.gidin.com.ua . Новий дизайн я знайшов на одному з англомовних сайтів та кількість копірайтів, яке було встановлено, мене чесно кажучи вразила - їх було 6. Після виконаної мною спроби видалити ці копірайти з файлу footer.php шаблон ліг, а саме за умов згадування головної сторінки відбувається редірект висвічувалася напис типу: «Всі права на шаблон знаходяться у автора і видаляти посилання з футера недобре». Звичайно ж я трохи засмутився відразу, тому що витратив на перероблення шаблону цілий день.

І вирішив тоді я що не бути мені web-майстром, якщо не усуну ці копірайти. Багато ж я перелопатив форумів та блогів, тому що жодного разу ще не доводилося стикатися з подібною проблемою. Допомогла мені моя кмітливість і один з інтернет сервісів.

Видалити копірайт можна. Це виявилося зробити навіть легше ніж я думав. Якщо шаблон ліг, але відновивши посилання все стає нормально, значить вся справа файлі functions.php(в ньому знаходяться функції від шаблону). Швидше за все, після повного перегляду даного файлу (відкривати краще через блокнот) ви не знайдете і ознак будь ні будь посилань, якщо ж знайдете заважають посилання, то без докорів совісті гасіть їх. Але таке буває рідко.

Тепер увага. Якщо ви не знайшли заважають лінки, то починайте шукати текст, які починаються на "eval (base64_decode ».

Копіюєте всю строчку і заходьте за посиланню. Перед вами буде сайт, а в ньому вікно. Вставляємо скопійований рядок у це вікно і тиснемо «Decode data». Після натискання цієї кнопки вам з'явиться, місце вашого коду, абсолютно інший код. Копіюємо його і вставляємо місце того рядка, яку ви копіювали спочатку. Таких рядків, які починаються на "eval (base64_decode» може бути декілька. Раджу розкодувати все. Дуже часто, після натискання на "Decode data» на початку нового коду вискакують ліві символи. Запам'ятайте, отриманий код повинен починатися або на if, або на for . Усі символи до if або for - видаляєте.

Після завершення операції ви явно зможете побачити ті посилання, які вам заважали. Але це не все. Ви можете загасити їх але замість потрібно буде все одно що щось написати. Думаю це не стане проблемою. Можете написати на приклад «Персональний сайт Васі Пупкіна». Після цієї операції відкриває файл Footer.php(бажано вже через адмінку: Зовнішній вигляд ? редактор ? підвал (footer.php)) і місце посилань пишете те саме, що писали у файлі function.php, в моєму випадку це «Персональний сайт Васі Пупкіна». Після цих операцій все повинно працювати.

Я вважаю, що розміщувати за 6 посилань в футтере - це свинство з боку автора навіть якщо це його шаблон. Куди не йшло 1-2, але 6 ...

Успіхів вам у ваших спробах, якщо виникнуть питання пишіть в коментарях. Всім із задоволенням відповім.

Опубліковано: 02/04/11 @ 03:04
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Біржа GetGoodLinks.ru для просування під Google
Пошук в мережі інтернет для чайників
Просування сайту - семантичне ядро
Пробуємо прогнозувати трафік: а давайте розподілимо?
Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі (UTF-8)