Обміняти 1 $ на ЖИТТЯ?

Шановні читачі,

я як мати і як Ч еловек, закликаю Вас допомогти Микиті, взявши участь у благодійній акції для збору коштів на термінову операцію з пересадки печінки. Малюка вже чекають у клініці в Німеччині, але вони відмовляються проводити операцію до повного збору коштів, а це позамежна для батьків Микити сума в 87 000 Євро. Залишилося зібрати ще більше половини 49 248,78 євро, але рідні малюка не впадають у відчай і готові до кінця боротися за життя дитини, не дивлячись на всі прогнози наших лікарів.

Вас, читачів блогу, близько 1500 чоловік і якщо кожен пожертвує навіть 1 $ - Ви подаруєте шанс малюкові на життя! Я сподіваюся, що Ви - Ч еловек з великої літери і Ви готові обміняти 1 $ на ЖИТТЯ, хай навіть незнайому Вам маленької людини ...

Микита Хитрий - терміново потрібна допомога!

Якщо ви зареєстровані ВКонтакті, то всю докладну інформацію про Микиту ви можете знайти в створеній для нього групі: http:// vkontakte.ru/club19234291 . Вступайте!

Або, відвідайте сайт http://helpnikita.blox.ua/html ( на українському).

Будь ласка, відпишіться в коментарях, якщо ви надали будь-яку допомогу малюкові. Додайте посилання на цю статтю, а ще краще на групу ВКонтакте, щоб залучити якомога більше людей, готових допомогти!

Постійне посилання на статтю | Коментарів: 7 Теги: Игорь хитрий

   

Опубліковано: 05/04/11 @ 09:48
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Найпопулярніший браузер 2010
Backlinks в наше століття web 2.0/3.0
Просування сайту за допомогою каталогів статей
Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму
Налаштовуємо robots.txt для мультісайтового WordPress