З яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні

Сьогодні уявити собі просування сайту в топи пошукових систем без покупки посилань або неможливо, або вкрай важко. Посилання з різних сайтів приносять різний ефект - одні посилання значно піднімають позиції, а інші просто не працюють. Важливо вміти розуміти, з яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні. Так ви не тільки скоротіть час просування, а й значно скоротите витрати.

У якості вихідних даних я взяв статистику з поста в блозі gogetlinks ( зображення взяті теж звідти), де були досліджені більше 6000 сайтів за різними параметрами і наявність/відсутність фільтрів від пошукових систем.

Відвідуваність

З яких сайтів потрібно купувати посилання

Як видно з скріншоту, залежність відвідуваності і вірогідність наявності фільтра від пошукових систем лінійна, тобто чим вище відвідуваність, тим менше вірогідність наявності фільтрів і навпаки. Імовірність того, що на сайт з відвідуваністю вище 1000 осіб на добу накладені фільтри всього 1.5%, тоді як у сайтів з відвідуваністю нижче 100 осіб на добу вірогідність наявності фільтрів близько 70%. ...

Опубліковано: 23/04/11 @ 08:32
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Новий алгоритм від Яндекса "Краснодар"
Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, відомий SEO-спеціаліст, президент SEM-Group.net, США
Як змусити посилання працювати? 15 принципів нарощування посилань
Урок по створенню новорічної ілюстрації
Відео-курс "Оптимізація і правильне просування сайту"