Тут ідейка одна народилася для web розробників

А ось і перший спонсор в 2011 році - реєстрація доменів RU - VPSdomen .

Ну що ж, погнали працювати в новому році . Початок року у мене було неоднозначним, важко було змусити себе працювати в новорічні канікули, тому вирішив навідпочивався до того стану, в якому б захотілося тільки працювати. Практично вдалося. Правда вчора, коли катався на сноуборді, несподівано для себе дуже невдало впав і забив голову, зап'ястя і коліно. Голова була в шоломі, зап'ястя почало боліти тільки ввечері, а ось коліні дісталося найбільше. Хвилин 10 після удару була аццки біль, що міг тільки перекочуватися з боку на бік, благо примудрився відстебнути сноуборд і все те, що заважало спокійно дихати - всякі нам підшоломники, окуляри і рукавички. Тут же подзвонив своїм - прилетіли хвилин через 15. Я примудрився стати, попросив їх захопити сноуборд і пошкандибав за ними. А далі був спокій ноги, анестезія у вигляді вірменського коньяку і радість від того, що ціла голова і працюють пальці - значить в інтернет зможу працювати.

Зараз пост пишу лежачи на дивані, нога перемотана, Макбук лежить на колінах - що ще потрібно для повноцінної роботи? Ну а тепер власне по справі.

Є у мене знайомі веб розробники в Рязані, з якими в офісі я планував осісти в середині року, з ними дуже гарні стосунки, допомагаємо один одному в міру можливості, ділимося досвідом, спілкуємося, був у них в минулому році на корпоративі.

Сайти вони роблять дуже різні, як за зовнішнім виглядом, так і за внутрішнім функціоналу і бюджетам. Працюють не тільки з Рязанню, але і Москвою з Пітером. Так звані «корпоративні» сайти візитки їм нецікаві, так як за 20-30 тисяч рублів затяті корпоративщики мають дуже яскраве властивість виїдати мізки і відволікати від більш перспективних і прибуткових проектів. Я до цього теж недавно прийшов, що дрібні клієнти на просування з бюджетом в 200 баксів брати не варто, бо час і як потім виявилось, і нерви - це дорожче.

Знову відходимо від лірики і переходимо до суворих буднів. Знову-таки на прикладі моїх знайомих. У них є власний движок ака CMS для розробки сайтів. Внутрішня оптимізація на етапі розробки - не їх коник, принаймні до недавнього часу. Були часи, коли верстальники робили меню в тегах

. Звинувачувати їх у цьому не варто - вони займаються функціоналом, а не оптимізацією під пошукові системи. Тому коли розроблений ними сайт потрібно було просувати, необхідно було дуже сильно переробляти вихідний код сторінок, щоб пошукові системи сприймали його як завжди готовий допомогти.

У чому суть ідеї? Наскільки можна судити з коментарів, серед читачів мого блогу веб розробники є. І мені дуже приємно, і я вам дуже вдячний, коли ви залишаєте реальні каменти по справі. Так ось - деякі з вас із більшою мірою ймовірності працюють за договором. Неважливо - фіз особа чи юрособа, головне що в договорі є терміни, ціни і так само пункти, за якими йде оплата: дизайн, верстка, функціонал (наприклад кошик замовлень, гостьова, зворотній зв'язок, каталог продукції, підбір товарів і т.д .).

Так от, шановні розробники, як щодо того, щоб трохи заробити. Включаємо додатковий пункт - оптимізація сайту під пошукові системи. Беремо за це фіксовану плату або відсоток з бюджету на розробку. Причому залежно від бюджету цю суму можна варіювати від 500 до 1000 баксів, якщо проект великий і цікавий. Причому, як ви розумієте, це одноразова оплата. Плюси очевидні - пошукачам на "з'їдання" віддається відразу оптимізований сайт під пошукові системи, а це означає що в регіонах при мінімальних вкладеннях можна отримати топ (в Яндексі зрозуміло) протягом двох-трьох місяців після випуску сайту в «світло».

Як оптимізувати сайти розробникам? Все досить сильно залежить від тематики, адже крім оптимізації html коду необхідно попрацювати над внутрішньою перелінковкою. Тут до вас на допомогу приходять сеошнегі. Можете звернутися до мене, можете ще до кого-небудь, компетентному в цій сфері, до Михайлу Шакіна , наприклад.

Ну а статтю бюджету «оптимізація сайту під пошукові системи на етапі розробки» - пафосно звучить, так? Так ось суму в цій статті бюджету поділіть так, як вважаєте за потрібне. Гроші не з повітря, відразу скажу. Один отримує за те, що на основі свого досвіду складає рекомендації. А другий отримує заслужені партнерські відсотки за те, що знайшов клієнта на пошукову оптимізацію. Все. Чистий і чесний бізнес і ніякої продажу повітря.

Мої знайомі хлопці вже взяли на озброєння цю ідею і вже допілівают свій движок для сайтів під пошукові системи в тому вигляді і з тими вимогами, які необхідні для успішного просування сайтів в топ. Чого і вам бажаю.

Розробник - потрібні будуть вимоги до пошукової оптимізації для розробки сайтів - велкам.

Терехов .

Відео сьогодні про найбільший в світі акваріум.

Постовий - єврейське щастя .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 18 коментарів | Мітки: SEO , внутрішня оптимізація , заробіток

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 07/05/11 @ 07:08
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чи не СЕО єдиним!
Просування сайтів за допомогою нч запитів
Facebook, знай своїх друзів в обличчя
Тупик аутсорсингу, ч. 3
Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку