Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради

Доброго часу доби, дорогі друзі! Хочу трохи розповісти про свої враження щодо роботи з біржею постових і оглядів у блогах - RotaPost. Працюю я поки близько двох тижнів, але вже є, чим поділитися.

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради

На початку кілька слів про сам сервісі, оскільки його я ще не описував у своєму блозі. За останній рік стало зрозуміло, що просування сайтів все менше і менше буде зводитися до масової закупівлі посилань через різні біржі і агрегатори - дивимося негативний тренд доходів у вебмайстрів на sape (поки точно не зрозуміло, можливо це просто наслідки закручування гайок Яндекса і жорсткість алгоритму АГС, багато сайтів полягло в грудні 2010).

Так ось, пошукові системи, все більше розширюють свої можливості ранжирування сайтів та обліку одних посилань і НЕ ОБЛІКУ інших посилань. Напевно всі чули про поведінкових чинниках ранжирування - це як раз воно саме. Плюс до цього пошуковики давно навчилися відрізняти продажні посилання, які закуповуються на автоматі.

Тому зараз спостерігається те, що на зміну величезних закупівель великих мас автоматичних продажних посилань - приходять, якщо можна так сказати - псевдо-природні. Я кажу псевдо-природні, а не природні тому, що за великим рахунком будь-яке посилання можна назвати продажною - так як ніхто точно не може сказати чи заплатили вебмайстеру за встановлення будь-якого посилання чи ні. Тому пошуковим системам залишається керуватися якимись своїми факторами, щоб оцінити наскільки природна встановлена посилання.

Ось якраз можливість купівлі/продажу таких псевдо-природничих посилань і несе в собі сервіс RotaPost . РотаПост пов'язує між собою рекламодавців і вебмайстрів (власників блогів), пропонуючи свої послуги посередника. Через RotaPost на блогах можна розміщувати огляди, прес-релізи та власне, постові - найпоширеніший вид розміщення посилань, з-за найнижчою вартістю (у порівнянні з оглядами та прес-релізами). Про постових сьогодні піде мова.

Постові хороші тим, що вони розміщуються одночасно з постом, тобто з'являються в індексі теж одночасно. Розміщуються на завжди, мають тематичний окружний текст посилання, який пише сам власник блогу. Постові ставляться до або після контенту, іноді в середині (за домовленістю). Текст самої статті в якій розміщується постової повинен бути унікальним. Всі ці фактори говорять пошуковій системі про те, що посилання природна з великою часткою ймовірності і їй можна довіряти. Плюс до цього, в ідеалі, мають збігатися ще й тематики донора і акцептора.

На цьому вступну по постовим вважаю закінченою. Тепер до мого досвіду роботи з РотаПост.

Незважаючи на те, що сервіс RotaPost з'явився вже досить давно, я почав працювати з ним пару тижнів тому. Якраз тоді Димок, власник сервісу, давав новорічні знижки на введення коштів в систему, комісія була 1% і я вирішив загнати 200 баксів - спробувати, тим більше давно хотів.

Всі подробиці про створення та ведення компанії я залишу для іншого посту, слідкуйте за оновленнями блогу.

Зараз просто хочеться у вільному стилі сказати, що подобається, а що ні. Дати деякі поради.

По інтерфейсу: спочатку він повністю збиває з пантелику і не розумієш взагалі не чого, тобто таке враження, що дуже багато зайвої інформації, сторінка нею перевантажена. Я плутався в менюшки і забував де-що. Але зі свого досвіду знаю, що це завжди так з новими сервісами. Тому через тиждень роботи вже нормально орієнтуюся. Тому, якщо що - не лякайтеся, просто освоюйте, продовжуйте працювати. Єдине, що напружує зараз - це гальма сайту, тобто часом відгук взагалі повільний і якщо, коли освоюєш інтерфейс це може і нормально. Але коли вже освоїв і все робиться на автоматі - то погано.

Для рекламодавців: всі потрібні фічі є, будь-які анкор під різні url. А також багато інших необхідних фільтрів за якими йде відсів донорів. Є список звітів - зведення по всіх розміщеним постовим, з вказівками сторінки, Анкор і посилання на акцептора. Радує, що практично відразу після створення компанії приходить багато пропозицій від вебмастерів. Швиденько відібрав потрібні і вже скоро постові опублікують. Народ там моторний. Коли сам займаєшся пошуком і запрошенням вебмастров, то все не так швидко, але зате і блоги можна вибрати більш якісні.

Для вебмайстрів: як вебмайстер у мене в системі тільки цей блог, тому багато досвіду по роботі немає. Тим хто хоче більше заробляти раджу розсилати максимальне число пропозицій вебмайстрам і мати якомога більше майданчиків. Як не дивно, але все ж кількість поки вирішує. Та є люди, які готові платити за постові $ 10 і такі блоги теж є, але все ж таки "дрібної рибки" набагато більше і поки ловити мережею вигідніше, продаючи постові по 50 рублів і менше.

Про ціни: політика системи мене цілком влаштовує, закупитися постовими можна досить дешево. За 50 рублів за постової цілком нормальні ціни, на середні бложікі з ТІЦ 10, невеликий посещалкой і більш менш людським видом. У порівнянні з гогетлінкс - майданчики РотаПоста здалися мені армією спасіння. Але забувайте, я працював в самій бюджетній категорії майданчиків. І в будь-якому випадку, спочатку краще візуально оцінити майданчик. Про продаж постових теж багато не скажу, тому що ціна у мене 200 рублів на постової з цього блогу, якщо судити по ТІЦ, то ціна йому не відповідає. Зате у блогу є багато інших плюсів, які набагато важливіше ТІЦ - ті, хто це розуміють, легко купують у мене постові по 200 руб.

Про все інше: порадувало, те, що деякі пости з постовими потрапляють в індекс практично через пару годин, тобто швидко-робот Яндекса тут як тут. При складанні коментаря до завдання пишіть ваші вимоги і перевіряйте їх дотримання. Якщо, щось не так, то ви в праві відмовити.

Я тут між справою, пару днів тому, ще написав величезний пост про плагіни для WordPress , правда це "між справою" зайняло в мене 3 дня, звичайно не повних, але години по 3-4 я сидів точно. Мозок часом просто кипів. За відчуттями це самий трудомісткий пост, коли-небудь написаний мною.

У пості я зробив добірку з 100 плагінів для WordPress за різними категоріями. Опублікував я пост не посадою, а окремою сторінкою, так як для неї можна прописати ЧПУ URL у мене на блозі, а для постів я так і не став реалізовувати ЧПУ URL, так як там можна осадити великий гемор з перенаправленням, подальшої переіндексації пошукачами і перерахунком посилальних мас цих адрес. Однак, цей пост я хочу просунути по запиту "плагіни для WordPress" тому постарався врахувати всі фактори, серед яких человекопонятние урли теж є.

Цей самий пост я якраз просуваю через RotaPost, поки компанія на 1000 рублів. Пост вже потрапив в індекс Яндекса, хоча апдейтів не було, але швидко-робот теж виявився спритним, а також позначилися постові які вже поставили і які теж встигли потрапити в індекс. Поки на цей запит я на 179 місці. Але потрібен неодмінно ТОП10, як мінімум. Напишу пізніше, як будуть розвиватися події.

Опубліковано: 09/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

+1 Автор на Ctrlc.Ru
Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?
Робимо перетину з донорам серед лідируючих сайтів з Топ
Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів
Заробляємо граючи - це вам не посилання!