Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті

Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми останніми напрацюваннями щодо ефективної роботи в інтернеті. Ви також можете почитати інші мої статті - Як перестати працювати на дядька (картинку до цього посту я вважаю найвдалішою за весь час ведення блогу shakin.ru), Принципи спілкування з клієнтами, яким я навчився в Америці .

Мої поради по ефективній роботі в інтернеті

Photo - ChrisL_AK

Обмеження роботи по вихідних

Одним з найбільш ефективних нововведень, які я впровадив у свою діяльність останнім часом, це те, що я обмежив свою роботу у вихідні.

Не так давно я став помічати, що обсяг роботи по суботах і неділях нічим не відрізняється від такого по буденних днях. Різниця між буднями і вихідними стерлася. Кількість листів в мою поштову скриньку приблизно однаково, і на перевірку пошти навіть у вихідні стало йти багато часу.

Нещодавно я придбав книгу, які багато хвалили в інтернеті - «Rework: Бізнес без забобонів». Вона виявилася дуже корисною. Зокрема, в ній я прочитав пораду про те, що потрібно обмежити свою роботу у вихідні. Мені відразу ця думка сподобалася, і я вирішив спробувати. Так що це не я такий розумний, просто прочитав цікаву думку в розумній книзі.

На сторінці контактів я написав повідомлення з проханням надсилати листи по буденних днях. З клієнтами по просуванню сайтів я також погодив цей момент.

У результаті я дуже задоволений - обсяг листів по суботах і неділях значно зменшився. Крім цього, у вихідні дні перестали приходити листи від клієнтів по просуванню.

Суть не в тому, щоб взагалі не працювати по вихідним, а в тому, щоб скоротити обсяг роботи і листування, що дозволить не відволікатися і спокійно працювати в ті години, які відведені для роботи з уїкенда.

На мій погляд, в цьому є ще один позитивний момент - ваші клієнти будуть ставитися до вас як до людини, яка цінує свій час і грамотно його розподіляє. Та й самі вони зможуть відпочити.

зекономлений час можна з успіхом і задоволенням витратити на своїх рідних і близьких, на відпочинок і розваги. Варіантів багато.

 

Опубліковано: 11/05/11 @ 10:19
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі
Хто шукає або хоче змінити хостинг - Зацініть сервер від VDS64
Дайджест тижня, 14 січня
Фінстріп за грудень
3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com