Нова версія Daos

Тепер із захистом від накрутки показів (вимкнена в режимі вільної ротації), можливістю асинхронної підвантаження рядки і поштовими повідомленнями про нові рядках . Про захист можете прочитати тут , а про те, що потрібно зробити для неблокуючим завантаження - тут . Або просто подивіться вихідний код будь-якої сторінки в моєму блозі.

 

Рекламний движок Daos легким рухом лапи валить накрутчики показів в нокаут ...

 

Увага! В конкурсі буде використовуватися інша версія захисту, більш інтелектуальна, тому якщо у когось з учасників виникла спокуса купити Daos тільки заради вивчення исходников - не витрачайте даремно гроші і час:) Код «чорних ящиків» не буде відомий нікому до закінчення конкурсу.

 

Повідомлення про нові рядках в новій версії

 

Тепер у момент, коли рекламодавець додає до вас на сайт новий рядок, ви отримаєте лист, де є вся необхідна інформація, в тому числі і спосіб оплати. У листі будуть і посилання для миттєвого видалення рядки і навіть на занесення рекламодавця в чорний список. Все для вашої зручності.

 

Правда, це справа поки що не відключається в інтерфейсі, опціонально буде в Daos 2.0. Я і так вже зарікався не влазить в старий код, але допіліваю і допіліваю його ...

 

Дрібні поліпшення і виправлення багів

 

Ще багато всяких дрібниць поправив, але не документував це. Загалом, завантажуйте , установка як зазвичай - просто розпакуванням архіву поверх старих файлів. Ніяких update.php немає поки що:)

 

До речі, якщо хто вважає за краще ручками все робити (ага, є такі), то ось вам список оновлених файлів: index.php , daos.php , JSblock.php , typograph.php , і ще додався новий файл в корені - counter.php . Все.

 

Плани на найближчі години

 

У наступній замітці розповім, чому все ж таки довелося робити захист від накруток. А потім на сьогодні ще заплановано довгоочікуваний початок техноманьячного конкурсу . По Москві може і встигну до закінчення доби понеділка, як обіцяв. А якщо не встигну - ви знали з ким зв'язалися!

Опубліковано: 23/02/11 @ 04:20
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чи буде Daos крутити баннери?
Стеж за собою, будь обережний ...
Ох вже ці лапки!
Ніколи не пізно
Проблеми з плагінів WP-Email