Instant CMS на перший погляд

Привіт всім читачам ! З недавніх пір я почав використовувати такий чудовий движок, як Instant CMS . Для чого підходить цей движок? По суті, Instant CMS - це CMS для створення різних соціальних мереж і співтовариств. Також, він відмінно підійде для створення міських порталів, ну і інших сайтів, де будуть спілкуватися, і обмінюватися інформацією люди. Мені якраз потрібна була така CMS для створення такого сайту. Зараз я розробляю один сайт саме на цій CMS, і під час роботи з нею, я помітив кілька плюсів і мінусів цього движка, про які я хочу сьогодні розповісти.

Писати великий огляд цієї CMS немає сенсу, так як це нецікаво, та й хто захоче, сам зможе подивитися на Instant CMS. Отже, я вже говорив, що цей движок непогано підходить для сайтів, на яких люди обмінюються інформацією. У Instant CMS є одразу кілька функцій, завдяки яким користувачі сайтів на цій CMS зможуть спілкуватися та обмінюватися різною інформацією. Це:

Як бачите, досить багато соціальних функцій. Саме завдяки їм можна створювати великі портали, на яких контент будете додавати не ви, а безпосередньо всі ваші відвідувачі, що досить вигідно для вебмайстра.

Ще до плюсів цієї CMS можна додати дуже зручну панель управління (адмінку). У ній немає нічого складного, і розібратися з їй можна з першого разу. Також, в Instant CMS є підтримка плагінів, модулів, а також інших компонентів, завдяки яким функціонал движка значно розширюється. По суті, завдяки цим компонентам, на цьому движку можна зробити будь-який сайт, від інтернет магазину, до міського порталу. Також, є декілька SEO додатків, які допомагають оптимізаторам просувати сайт в пошукових системах, що теж є плюсом.

А тепер, давайте про те, чого ж цієї чудово CMS не вистачає. Найперше, що мене здивувало - так це відсутність редактора шаблону в самій адміністраторській панелі CMS. Скажу, що дуже незручно постійно заходити на сервер сайту, щоб змінити кілька рядків коду. Було б непогано додати редактор шаблонів в адмінку. Друге, що мене розчарувало - це дефіцит шаблонів для Instant CMS. У паблік практично немає хороших шаблонів, які можна поставити для свого сайту. Навіть немає чогось такого, що можна було б переробити під себе. Загалом, якщо збираєтеся робити серйозний проект на основі цього движка, відразу відкладайте гроші на шаблон:). Також, зауважив, що в старих версіях цієї CMS було багато вразливостей. Наприклад, у зовсім недавніх версіях було виявлено кілька критичних вразливостей, завдяки яким доступ до вашого сайту міг би отримати будь-яка людина. Мене це не порадувало. Правда, швидко виходять оновлення, в яких всі баггі перекриваються. Видно, що розробники прагнуть розвивати своє дітище. Ось тільки, мене здивувало, що на даний момент (коли я писав статтю) закінчився термін дії доменного імені сайту Instant CMS . Ви чого? Подовження домен!

Напевно, це все, що я хотів би сказати про цю CMS. У принципі, є ще куди рости, але й того, що присутній зараз - цілком вистачає, щоб створити хороший сайт.

А ви працювали з Instant CMS? І що вам сподобалося, а що - ні?

P.S. Багато блогери часто переїжджають, а відповідно їм потрібні автоперевезення по росії , які надає компанія Ctsmoscow .

Опубліковано: 17/02/11 @ 05:25
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Bing копіює Google?
Purple Reign. Better than MJ.
Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.
Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.