Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі

Сьогодні скажу я Вам подвійне свято. Перше свято - це те, що я отримав водійське посвідчення (перша ціль в новому 2011 - м році виконана), а друге - це попадання блогу в Яндекс каталог.

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі

Важко навіть сказати, що найцінніше, але скажу, що права мені обійшлися значно дорожче, ніж попадання в Яндекс каталог. Хоча якщо судити по тому скільки часу витрачено на блог, то швидше - всього внесення блогу в Якові коштує дорожче.

Для внесення до Яку мені не вистачало 4000 рублів, які мені з люб'язністю позичив Lomtik, до речі, він зараз намагається просунути свій новий сайт в якому є розділ мультфільми . Для дітей розділ буде цікавий, а щодо боргу обіцяю скоро повернути, тому що не люблю бути належним.

Посилання з самого Яндекс Каталогу присвоює ресурсу тематику і власне передає вагу. Хоча Яка більше впливає на параметри тиц-а. Мені от цікаво виростить Тіц мого блогу чи ні, зараз він на позначці 10. Буду слідкувати за зміною сео-параметрів.

Багато писати про Яндекс каталог не буду, так як хто знає, що це таке читати буде не цікаво, а хто не знає - може вбити в Google або Яндекс і отримати вичерпну відповідь на своє питання.

На цьому поки що все, а для покупців постових кажу, що з ростом сео-параметрів буде рости і ціна на постові. Тому поспішайте закуповуватися зараз і не відкладати покупку постових на завтра. Завтра може бути дорожче. Детальніше про купівлю постових на моєму блозі в розділі реклама.

П.С. Якщо хочете завантажити керівництво по експлуатації , тоді не відкладайте це в довгий ящик.

Не знаєте нічого , звертайтеся.

Опубліковано: 10/02/11 @ 08:46
Розділ seo Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний
Гороскоп на 2011 рік для оптимізаторів та веб-майстрів
Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?
Ловимо лютневий трафік
Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці