Google + Twitter = ЛюбоFF

І знову здрастуйте вельмишановні відвідувачі мого скромного seo-блогу. Сьогоднішній пост, в принципі, дуже схожий на попередній і можна було ці дві новини сміливо об'єднувати в одну. Але тоді я був дуже втомленим (та й зараз теж) і не хотів більше писати. Новина ця, знову-таки, не найсвіжіша, проте досить важлива для пошукової оптимізації.

Отже, з грудня цього року мега-монстр пошукових систем Google почав індексувати посилання з таких мега-популярних соціальних мереж, як Twitter , Facebook , FrienFeed і деяких інших, менш популярних соціалок. За словами Метта Кеттса (офіційного представника компанії), Google буде індексувати посилання з твіттера незважаючи на те, що всі вони з атрибутом nofollow.

Отримати посилання з Twitter'a може, за великим рахунком, будь-хто. Однак Google підійшов дуже розумно до цього питання. Пошукачем буде враховуватися фактор авторитетності автора, кількість ретвіти і ряд інших нюансів, про які, напевно, простим смертним не розкажуть. Але я думаю, що російська людина досвідченим шляхом все одно обчислить як краще всього розміщувати посилання в twitter'e.

Результати вищесказаного можна побачити в самому пошуковику. Результати пошуку по мікроблога відображаються в режимі реального часу. (Натисніть для збільшення).

google Google + Twitter = ЛюбоFF

Крім того посилання з twitter тепер можна відстежити в панелі веб-майстра гугл. Зайдіть в "Інструменти веб-майстра" і виберіть "Посилання на ваш сайт" і ви з легкістю відстежите посилання твіттера. Всі вони передають вагу, хоча і дуже скромний, але все ж халявний.

На цьому я з вами прощаюся до наступного поста. Всім приємного настрою та успішної оптимізації.

Заходимо на сайт , реєструємося, переходимо в "Профіль" і заповнюємо поле "Про себе" де і ставимо посилання з анкором. PR - 6, CY - 1800 ; DMOZ - так, YACA - так.

Опубліковано: 10/02/11 @ 07:01
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Роботи на блозі
Update Page Rank 2011
Підбір ключових слів за допомогою системи статистики: більш точна оцінка популярності запиту
5 способів змусити людину піти з вашого сайту, або Поради власнику
Навіщо компанії приходити до соціальних медіа?