Як користуватися СЕОПультом?!

Сео ПультСеопульт - це система автоматичної закупівлі посилань. Система показала себе з найкращого боку. Для сеошників це взагалі знахідка так як є можливість зрозуміти принципи СЕО не роблячи помилок. Так само система буде корисна тим кому неодмінно потрібно бути в ТОП10 а грошей на сеошників немає. І так для того що б Ви не викидали гроші на вітер потрібно провести оптимізацію і тільки після оптимізації переходити до СЕОпульту. Я б рекомендував би Вам вибрати 3-5 запитів, не більше, для початку. При чому не самі високо-частотні а посередні. Так само буде корисно якщо Вибрані запрси присутні хоча б у ТО100, а краще в ТОП50. Після того як вибрані запити і оптимізовані сторінки під запити. Реєструємося в СЕОпульт (посилання реферальная, слідчо реєструючись по ній ви отримаєте загальну допомогу і сприяння з мій боку!) і вносите гроші, для початків вистачить і пару сотень WMR. Після чого Ви побачите головне меню програми:

Сео-пульт

Я буду знайомити Вас з СЕОпультом на прикладі добовлением проекту мого блогу (). І так тиснемо кнопку "Додати майданчик" і бачимо меню додавання майданчики, крок 1:

СЕОПУЛЬТ

Тут ми вводимо такі дані:

Назва сайту: ім'я сайту (я вводжу "СЕО блог Саєнко Романа")

URL: Адреса сайту (http://seo.bloginua.com)

Регіон: регіон сайт, при чому чим вже регіон тим краще буде ціна і просування (я вводжу Київська область)

Можна натиснути "Далі" а можна і до налаштувати. Для першого разу я вам рекомендую не до налаштовувати.

Якщо до настроювати то коштувати ввести мінімум одну статистику (я не ввожу нічого, хоча є і лівінтернет і вебмайстер яндеекс)

З Спеціальні налаштування я особисто міняю тільки Тип Анкорів на "з оточенням" і вибираю пошукову систему (для України краще підійде Google).

Потім тиснемо "Далі" і бачимо крок 2

Сеопульт

Тут нам пропонують ввести ключові слова (я вводжу 3 запиту: СЕО блог, розкрутка сайтів, просування сайтів). Є варіант пакетного додавання.

Після того як ми ввели запити нам потрібно визначити цілі. Тобто вибрати між ТОП10, ТОП5 і ТОП3 (я вибираю ТОП10) і натиснути на відповідну кнопку. Так само сдесь можна спрогнозувати вартість переходу і кількість переходів, натиснувши відповідну кнопку. так само можна визначити Гео-Залежність і підібрати слова за допомогою декількох сервісів.

Після всіх дій тиснемо кнопку "Далі" і бачимо Шаг3:

SEOPULT

Тут нам предлогают вибрати релевантну сторінку і провести аналіз відповідності. Краще вибрати не ту сторінку, яку запропонує СЕОпулт, а ту що ми оптимізували. Після чого тиснемо кнопочку "body" і бачимо результат соотвтетсвія та рекомендації щодо поліпшення. Настійно рекомендую зробити все що рекомендує СЕОпульт (хоча Ми всі вже мали зробити). Після цього тиснемо "Далі" і переходимо до кроку 4:

seopult

Це найцікавіше "Вартість - визначення посилальних бюджетів." Для початку тиснемо посилання "Порахувати рекомендовані бюджети для всіх слів ...." І бачимо рекомендований бюджет для кожного слова. Я рекомендую почати з ціни в 2 рази менше рекомендованої, потім при необхідності додамо. У моєму випадку ціни занадто велекі так як я взяв дуже конкурентні слова, я б рекомендував би Вам для початків вибрати тільки ті слів рекомендований бюджет яких не перевищує 300-400 рублів, і поставити бюджет в рази менше.

Тиснемо далі й бачимо крок 5:

SEOpult

Тут нам запропонують в автоматичному режимі як будуть закупться посилання, Ви звичайно можете вибрати ручний режим і вибрати самі, але я просто тисну "Далі"

 seo-pult

Тут правила сьема і для першого проекту Ви тут нічого не змінюєте (Ви поміняете тут тільки тоді коли будуть розуміти навіщо !!!)

Тиснемо "Далі"

seo-пульт

Мої ПРИВІТАННЯ! Ви створили проект і тепер, на цій сторінці Ви можете його запустити! І якщо Ви все зробили правильно вже через день-два ваші позиції в пошуку поліпшуватися. Тільки тепер не забувайте вчасно вносити кошти!

Інвайт SeoPult

Опубліковано: 19/02/11 @ 11:36
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Релевантна сторінка.
Стратегії ефективного просування
Коли варто відмовитися від клієнта
Огляд новинного агентства TextReporter
Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress