Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress

Добрий день, дорогі читачі! Сьогодні я розповім як швидко організувати голосування на вашому WordPRess блозі, за допомогою плагіна WP-Polls.

Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress

Голосування на блозі може служити різним цілям, але в першу чергу, як мені здається, воно потрібне для того, щоб зрозуміти - хто аудиторія вашого блогу чи сайту. Тому, що знаючи аудиторію, можна припустити чого ж відвідувачі більше чекають від вас, які теми їх цікавлять.

Але в опитуваннях теж є свої тонкощі і якщо ви раніше ще не створювали опитування, то краще, як раз, починати саме з таких, які допоможуть дізнатися вашу аудиторію, а вже потім, наступні опитування "заточувати" саме під неї. Але не як не навпаки.

Крім цього голосування це ще один спосіб стати ближче до своїх читачів. Найголовніше, що поставити галочку і натиснути проголосувати - може кожен відвідувач блогу, це навіть легше, ніж написати коментар, зате, так людина теж приймає участь у житті блогу.

Отже, поїхали.

Прикручувати голосування до блогу ми будемо за допомогою чудового плагіна WP-Polls, який можна завантажити з цієї сторінки.

Після завантаження, копіюємо папку з плагінів на FTP в директорію адресу сайту/wp-content/plugins /, переходимо в адмінку і активуємо плагін. В настройках (ліва сторона адмінку) з'являється новий пункт - Polls.

За великим рахунком тут не чого багато налаштовувати не треба, можна відразу переходити до створення і додаванню голосування до вас на блог WordPress.

Кількома Add Pollі удруковує питання для голосування і варіанти відповідей. Ось скріншот:
Створення опитування для блогу в адмінці WordPress

Як бачите можна додавати скільки завгодно відповідей.

Якщо тут (Allows Users To Select More Than One Answer?) поставити Yes, то учасники опитування зможуть вибирати більше одного пункту. Далі можна задати дати початку і кінця голосування.

Після того, як все готово - натискаємо Add Poll. Після цього вже можна піти в віджети і додати віджет з голосування в сайдбар блогу. Однак, давайте ще заглянемо у налаштування wp-polls Options.

Тут, крім усього іншого, в першу чергу потрібно поставити в полі Poll Logging Method:значення - Logged By Cookie. Для того, щоб люди сидять на одному IP, але на різних комп'ютерах могли голосувати.

Тепер на блозі можна запускати голосування - увійшовши в закладку віджети, перетягнувши віджет в сайдбар і вибравши яке голосування додати.

Випереджаючи питання - а чому у тебе на блозі зараз немає голосванія. Так вийшло, що цей плагін конфлікті з моєю темою і деякі фічі перестають працювати як треба, а вони мені важливіше. Тому зараз шукаю аналогічний плагін для голосування на WordPress.

Опубліковано: 10/02/11 @ 01:57
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011
Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ
Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час
Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок
Цілі різних блогерів рунету на 2011