Стратегії ефективного просування

Стратегіі ефективного продвіженія

Сьогодні я святкую свій 32-й День Народження! І в цей прекрасний день хочу зробити Вам подарунок: відео-курс "Стратегії ефективного просування". Не те що б це супер курс але вельми корисний!

За допомогою відеокурсу «Стратегії ефективного просування» Ви дізнайтесь, як розкрутити будь-який сайт в будь-якій ніші з нуля, без початкових ресурсів. І не важливо, що Ви пропонуєте на сайті, який маєте багаж знань або бюджет на просування, навіть якщо Вас нудить від таких слів як "SEO", Ви все одно зможете добитися того, щоб Ваш сайт відвідували, причому стабільно.

У даному курсі зібрані відбірні стратегії, які вже неодноразово довели свою ефективність. А завдяки наочному формату відео-уроків ви зможете спостерігати за процесом розкручування і з легкістю засвоювати весь матеріал.

Зміст відеокурсу «Стратегії ефективного просування»:

Стратегія 1. Пошукова оптимізація

Дана стратегія є основою в розкручуванні, так як з пошукових систем приходить більше 80 відсотків цільових відвідувачів. Ви дізнаєтеся, яким чином можна домінувати серед конкурентів у видачі, не витрачаючи при цьому величезних зусиль або грошей на просування.

При правильному використанні тактик, які даються в курсі, ви зможете вийти на рівень відвідуваності "500 відвідувачів в день" вже менш ніж через місяць.

 1. Основи ефективної пошукової оптимізації
 2. Як правильно підбирати ключові слова
 3. Внутрішні фактори
 4. Створення релевантних сторінок
 5. "Качественность" сайту
 6. Побудова посилальної структури
 7. Реєстрація в каталогах
 8. Мозковий штурм: сторінки, які притягують трафік
 9. Джерела нових знань з пошукового просування

Стратегія 2. Контекстна реклама

Якщо ви хочете миттєвого результату, ви можете скористатися системами контекстної реклами. Перших відвідувачів ви зможете отримати вже через кілька хвилин після запуску рекламної кампанії.

У курсі акцент робиться на те, як можна витрачати менше грошей в даних системах, отримуючи при цьому набагато більше цільових відвідувачів. Ви дізнаєтеся, як це зробити і зможете реалізувати отримані поради відразу після перегляду відеоуроків.

 1. Введення в контекстну рекламу
 2. Контекстна реклама: стратегії просування
 3. Написання ефективного оголошення
 4. Працюємо над загальною конверсією

Стратегія 3. Статейний маркетинг

Використовуючи цю стратегію, ви зможете перетворити будь-яку авторську статтю в потужний маркетинговий зброя, яка забезпечить вас репутацією експерта, а ваш сайт стабільним цільовим трафіком.

Крім цього, даний спосіб добре поєднується з пошуковою оптимізацією. Ви зможете скористатися спеціальними прийомами, щоб подвоїти або навіть потроїти приплив цільових відвідувачів з пошукових систем за рахунок своїх авторських публікацій.

 1. Введення в статейний маркетинг
 2. Публікація статей у тематичних каталогах
 3. Ручна публікація на сайтах і в розсилках
 4. Автоматичне розповсюдження вашої статті
 5. Написання та публікація прес-релізів

Стратегія 4. Прямий маркетинг

Сенс ж цієї стратегії полягає в розсилці вашої пропозиції зацікавленим особам. Але це не СПАМ. Це абсолютно легальна технологія, за допомогою якої ви зможете залучати нових клієнтів і партнерів на свій сайт буквально кожен день.

Стратегія 5. Прихований маркетинг

Пряма реклама на форумах дратує практично всіх, але не використовувати її дуже нерозумно, так як ви втрачаєте безліч цільових відвідувачів, які складають цілі співтовариства.

З даної стратегії ви дізнаєтеся, як можна уникнути нападок і абсолютно гладким чином рекламувати свій сайт на будь-яких форумах і блогах, використовуючи приховану рекламу. Тим самим, ви зможете отримувати сотні відвідувачів на свій сайт швидко і абсолютно безкоштовно.

Стратегія 6. Партнерський менеджмент

Ви можете також передоручити розкрутку сайту іншим людям, відкривши свою власну партнерську програму з оплатою за продаж. Ви ніколи не залишитеся в збитку, тому що будете платити тільки відсоток від продажів.

По суті, ви створюєте цілу агентську мережу, яка буде приносити вам десятки додаткових продажів щомісяця. Однак, щоб організувати і підтримувати таку систему, вам необхідно володіти навичками партнерського менеджменту.

З курсу ви дізнаєтеся, як можна створити і розкрутити свою партнерську програму, а також як зробити її ефективною та результативною в роботі.

 1. Введення в партнерський менеджмент
 2. Створення ефективної партнерської програми
 3. Як розкрутити партнерську програму

Стратегія 7. Введення в Web 2.0

З кожним днем все більше і більше технологій з'являються в даній сфері. Проте мало хто вміють використовувати їх для залучення цільових відвідувачів. У даному розділі, ви ознайомитеся з самими базовими принципами для розкрутки вашого проекту в стилі Web 2.0

 1. Введення в блогінг
 2. Соціальні закладки

Бонуси

Завантажити "Стратегії ефективного просування", Юсуфа Губайдуллін а , безкоштовно:

Одним файлом з DepositFile

Одним файлом з Letitbit

Опубліковано: 27/02/11 @ 02:34
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Коли варто відмовитися від клієнта
Огляд новинного агентства TextReporter
Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress
Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011
Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ