Якість послуг хостингу та вимоги до них

Кожному інтернет-порталу, від сайтів-візиток, до більш складних інтернет-сайтів вельми необхідно працювати в регулярному режимі.

Інтернет-сайтом в сьогоднішньому світі нікого не здивуєш. Неясно ставати коли дізнаєшся, що більш менш достойна фірма, незрозуміло чому, не має власного інтернет-сайту. У мережі інтернет здійснюються операції, черпають потрібні матеріали, реалізують різноманітні вироби і невибагливо переписуються. Не варто забувати про кількість інформації проходить крізь інтернет-портали.

Само собою володіти інтернет-порталами не така поширена послуга серед приватного населення, як присутність пошти електронної, але і це вже не окремі випадки. Інтернет-сайти з'явилися у держпідприємств, шкіл і навіть дитячих садів. Ось власне для подібного роду порталів і потрібні послуги хостинг провайдерів.

Перебуваючи у пошуку кращого тарифу хостингу потрібно керуватися такими факторами як необхідні ресурси і технології, що використовуються, так як сьогодні хостинг означає не стільки розміщення сторінок, як правило статичних, скільки обслуговування різних засобів розробки і повний доступ до баз даних. В основному компанії надаючи послуги хостингу, представляють багатий комплекс послуг зосереджених на підтримку і організацію функціонування вашого сервера. Сюди включено й потрібне дискове місце для розташування файлів веб-сервера, і система резервного копіювання, і установку мов програмування, і налаштування користування, крім того створення адрес. Все це тільки маленький перелік робіт надаються хостинг провайдерами. Перелік подібних послуг зростає щороку і компанії, що надають хостинг, провідних реєстрацію доменних номерів, змушені розширювати спектр власних пропозицій.

Це не просто, адже хостинг порталів, обслуговування доменів знаходять зараз велику актуальність. Представляючи собою найширший діапазон послуг по виділенню місця в мережі для збереження файлів, інакше звані он-лайн сервера і будучи дуже непростим технологічним процесом, хостинг порталів добре зміцнився на ринку інтернет технологій. Число сайтів розширюється з кожним днем, і з кожним днем розширюється число провайдерів хостингу.

Це призводить до величезного зростання конкуренції і підйому рівня цін? Зовсім не так, конкуренція зрозуміло зростає, однак ціни на впевнено знижуються. Все більша кількість фірм знижує ціни, розширюючи спектр послуг. Як не дивно дана взаємозв'язок видно і зараз, коли по всьому світу мова йде про фінансову кризу. Деякі компанії знижують в два рази вартість на виділені сервери та реєстрацію доменів, інші залишають стару ціну збільшуючи в свою чергу обсяг дискового простору. Серед найбільш відомих методів залучення клієнтів у переліку провайдерів хостингу вважаються подібного виду акції як тимчасові терміни безкоштовного хостингу або ім'я домену як подарунок. І все це під час фінансової кризи.

Зазначені вище тільки доводить, що будь-які кризові ситуації, в більшості своїй потурають підвищенню рівня сервісу в розрізняються областях загалом і в області IT також.

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 13/03/11 @ 11:01
Розділ Хостинг

Рекомендуємо:

Advego Plagiatus - перевірка унікальності тексту
Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі
Allpa, покажи цицьки!
Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде
BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками