Allpa, покажи цицьки!

Не затримуй його, дівчинка! Ти знаєш, скільки коштує час? Тисячу фунтів - одна хвилина!
... І не верти пальцями
... Не виправдовуйся, краще помолчі.Знаешь, скільки коштує розмова? Тисячу фунтів - одне слово!
(С) Л. Керрол. Читаю малюкові "Алісу в Задзеркаллі" ... Вау .. Прозріння, спалах інтелекту - називайте як хочете. Але я зрозумів, що просто зобов'язаний познайомити вас з НЕЮ!

Знайомтеся, ризиковий і відчайдушний (як грузинів) копірайтер, буря в склянці Твітера, фотошоперами-кіноман, собачніца з котячої аватарки - Аліса Пашутко aka
Аліса, ми з тобою спілкуємося досить тривалий час, тим не менше я все ні як не можу прийти до однозначного думку, що ти за особистість. У кожний момент часу ти інша: поступлива/спорщіца; склочна/лояльно-віддана; балакуча/стримана, - не людина, а інь-янь якийсь. Допоможи мені і читачам визначитися, яка ти насправді? Розкажи про свій характер. Поясни, чому з одними індивідами ти сперечаєшся до хрипоти, відстоюючи свою точку зору. З іншими ти напрочуд легко погоджуєшся. Причому незалежно від особистого ставлення і правильності позиції. То ти нестримно весела і пустотлива, то похмура і не балакуча. Загалом постійно різна.

Мій стиль спілкування залежить від однієї-єдиної речі: розумний переді мною або дурень.

Якщо я не згодна з кимось до хрипоти, це означає, що суперечка йде з людиною, що володіє інтелектом. Якщо на якомусь етапі спору я розумію, що людина, хоч не дурень, але зі своєю позицією зрісся і розлучатися з нею не бажає, дискусія припиняю, бо як продовження не має сенсу. Взагалі, безглуздості, про що б не йшлося, не сприймаю категорично, - виявивши перед собою непробивну стіну, припиняю битися в неї, кидаю все і ... йду:) Але про предмет спору думати не перестаю, і часто буває так, що , пораскінув мізків, приходжу до висновку: а людина була-таки правий! І немає для мене більшого задоволення, ніж зловити його на просторах Мережі і сказати, якою була дурепою, коли сперечалася з ним до хрипоти:)

Бистре ж згоду з будь-чиєї позицією говорить про те, що опонентові вдалося представити неспростовні докази правильності його точки зору чи хибності моєї.

Дуже рідко, але трапляється, каюсь, попінивать дурня (в основному ж вважаю за краще не зв'язуватися з ними). Залежно від настрою стусани можуть бути розперезано веселими, похмуро уїдливими чи зло жорстокими.

Ти просто заставав окремі шматочки суперечок і стусанів, тому тобі здається, що я різна, - аж ніяк, я незмінно послідовна:)

Кожен твій пост це суміш різнопланових думок, взаємозв'язок між якими іноді важко простежити, але тим не менш це цілісні творіння. Маю на увазі стилістику подачі матеріалу. Як приклад можу навести твою пікіровку в коментах до статті "Коли я стану зовсім старенькою " Цитата з коммент : "Так пост не про собачку, по-перше:) По-друге, всі свої теми я розкриваю в декількох постах. Можна сказати, що кожен пост - це або початок, або продовження. Остаточних, повністю розкритих тим, у блозі немає. Може, поки що. А може, так буде завжди. "Про твої відповіді на коментарі в блозі" Кішка у каміну "я взагалі мовчу, це окремі пости (і за обсягом, і за змістом). Ти єдиний зустрінутий мною копірайтер, що пише в такому стилі. З чим це пов'язано? Як ти прийшла до такого стилю викладу?

Про повністю розкриті теми: на мій погляд, таких тем не існує. Життя змінюється невпинно, тому в світі немає нічого, що було б відомо остаточно, безповоротно і назавжди. Просто як приклад: переконання древніх в тому, що Земля плоска і тримається на трьох китах, - оскарження цього "істини" коштувало життя поборювача основ. Розумієш? Я і вважаю, що будь-яка тема мінлива і багатогранна, - кожен день, кожну годину життя вносить в неї корективи. Як же можна стверджувати, що зрозумів усе, все збагнув і далі йти просто нікуди? Ні-ні, будь-яка зупинка означає смерть - цього я собі не бажаю:) Так згадати хоча б Сократа з його "я знаю тільки те, що нічого не знаю" - мені чи сперечатися з Великим Філософом ...

А коментарі ... ну не люблю я формальних для галочки відписок! Якщо мені нічого сказати, мовчу. Якщо є чого, кажу. І частіше за все відбувається так, що в процесі відповіді з'являються нові міркування, - і це треба згадати, і про це не забути, а ще обов'язково розповісти про те, інакше відповідь буде неповний і мене можуть просто неправильно зрозуміти. Хм .. може, це і називається занудством?

Судячи по твоїх розцінками на копірайтинг, ти затребувана і постійно завантажена замовленнями (обіцяний мені півроку тому гостьовий пост "Вплив цицьок на трафік" я чекаю до цих пір). Яким чином ти знаходиш замовників?

Не, обіцяний пост ніяк не напишеться толком (а приймалася я за нього разів десять, напевно) зовсім з іншої причини: я страшенно, патологічно ледача. От якби хтось сказав: "У тебе годину. Або ти малюєш пост про цицьки, або ми тебе розстріляємо", то я б у момент зобразила: (

Розцінки, якщо чесно, від балди. А замовників я не шукаю (лінь, сам розумієш), це вони знаходять мене. І я без поняття, як, - ніколи не цікавилася.

Замовленнями не завантажена. То один, то інший періодично пробігає. Але так щоб валом пер заказчег - немає. І це добре. Тому що працювати мені, аха, ліниво: (

В інтернеті "місць", що приносять бабло, безліч. Чому твій вибір ліг саме на копірайтінг?

Це я прислухалася до порад копірайтерів:) Тут, наприклад (і ще десь в блозі, не пам'ятаю) народ в коментарях висунув припущення, що мені варто спробувати сил на терені копірайтингу. Я і спробувала. Але не все виявилося так просто, як я собі думала ...

По-перше, копірайтинг - це ціла наука. По-друге, тут потрібна залізна самодисципліна. По-третє, якщо ти копірайтер, то твоє "хочу" невпинно вступає в конфлікт з "треба" замовника.

Ну, скажімо, я страшно не хочу писати про які-небудь вікнах, а тягне мене засісти за статтю в блог на політичну тему. А треба - як раз про вікна, хай їм грець. Єдиний порятунок - писати про вікна так, як ніхто до тебе не писав:) І, оскільки це не рерайт чужої статті і не обробка яких-небудь Сінонімайзер, а мій власний текст, процес виходить досить тривалим, якщо ще враховувати, що написане я по двадцять разів правлю, вилизують, оптимізують, вивіряють кожну кому ...
Щоб копірайтинг при такому підході приносив, як ти кажеш, "бабло", треба брати за роботу на порядок більше:) Яке там "бабло", так, сльози:)

Ти постійно організовуєш і проводиш акції в своєму блозі і твітер. У деяких я теж брав своє посильну участь. Розкажи про деякі з акцій. Чи були досягнуті цілі які ти ставила перед собою проводячи їх. Чи є плани й задуми для наступних?

Мені подобається робити людям гарний, можна сказати, це основна мета всіх моїх акцій:) Оскільки для будь-якого блогера самим гарним буде популярність його блогу (більше читачів, більше користувачів, більше коментаторів , для багатьох і грошей більше, відповідно), акції та спрямовані на привернення уваги до блогів учасників плюс на нарощування посилальної маси для них.

Щодо цілей ... думаю, потрібен час на те, щоб кількість перейшла в якість. Тут головне що - не зупинятися, не опускати руки, знай собі тюкать молоточком по скелі:) Через рік, дивишся, і піде тріщина:) Ось ти чому відвалив? Пррральна, ти не любиш тюкать молоточком, тобі треба щоб швидко. Я ж дотримуюся принципу "тихіше їдеш, далі будеш". Мене обганяють нетерплячі, сигналять глузливо - це нічого, через деякий час я на своїй таратайці тихо-мирно трюх-трюх-Трюхан повз купи спотворених на узбіччі Яндекса, що випали з індексу блогів: вони закінчили свій шлях, а я спокійно рухаюся далі:) ( жарт, якщо хто не зрозумів)

Розповісти про одну з них? Ну, наприклад, "Запитай у Кішки " - я її спершу придумала, а потім побачила схожу у Писаки . Але до неї на акцію народ натовпом валить, а під моїми дверима нікого немає - чи то Писака добра, чи то я зла о_О З іншого боку, розумію: до мене приходять самі відважні, яким не страшні ні вогонь, ні вода, ні мідні труби , отакот (показує язика):)

І, так, є задумка для ще однієї, ось-ось опублікую пост на цю тему:)

Ти ведеш активну Тві-життя (в основному нічну ), повідай нам що для тебе означає Твітер? Які недоліки, на твій погляд, присутні в ньому і, які гідності тебе безмірно радують?

Ооо, Твіттер! Не можу зрозуміти, як я обходилася без нього раніше. І уявити, як буду без нього обходитися, якщо щось трапиться, теж не можу:)

Для кожного з нас Твіттер виконує своє завдання: хтось просуває з його допомогою блоги, хтось шукає цікаві посилання, хто- то продає/купує там товари/послуги, хтось шукає друзів, однодумців, коханих.

Для мене Тві - віддушина, вікно у світ, так би мовити.

Людина я замкнутий, похмурий. Але і мені іноді хочеться зануритися у світ, в шум-гам, в киплячий котел життя:) Схоже, знаєш, на те, як похмурий ведмідь вивалюється по весні з Обридло своєї барлоги, обтрушується, потягується, хрустячи всіма кісточками, добредает до найближчого кущика з молодою травичкою і ну жерти вітаміни:) Від Твіттер для мене і є той самий острівець зеленої, буйної, пружною і радісною зелені.

Я забігаю туди, коли мені погано і треба поділитися/відволіктися, коли втомилася і хочеться відпочити/розслабитися, коли відстаю від подій (телик не дивлюся, газет не читаю) і потрібно підживитися гарячої інформацією, коли стає зовсім вже самотньо й дуже необхідне зустрітися з друзями, поплескати по їх плечах і закричати: "Превед! Як же я рада вас всіх бачити!! " :)

Недоліків у Твіттері не бачу взагалі.

Достоїнств два (крім перелічених вище): 140 знаків для повідомлення (дуже дисциплінує, не дає розтікатися кашею по столу) і можливість зібрати СВОЮ команду, людей по-справжньому чудових, цікавих, неординарних (а також заблокувати чужаків, так заблокувати, щоб вони не змогли дістатися до мене зі своїми, чужими мені, твітами).

Помітив одну твою особливість: Ти вперто не бажаєш користуватися Гугл -пошуком і іже з ними. Замість цього віддаєш перевагу задати тебе питання в Твітере.Чем тобі Гугл не догодив, адже він такий розумний, навіть знає відповідь на запитання "Що буде якщо в унітаз поїзда їде кинути лом"?

Склероз:) І потім, по гуглояндексам можна ходити годинами і не знайти конкретної відповіді на конкретне питання (а треба ж ще знати, як правильно дати пошукачам завдання ). Чи то справа Тві: там обов'язково знайдеться людина, який проблему вже вирішив чи знає, як вирішити, чи може дати конкретну посилання туди, де проблема вже з рік як вирішена.

Але ти маєш рацію, треба припиняти таку практику - є гуглоудочка, не фіг випрошувати у Твіттері рибу:) Проте, треба зробити знижку на деяку ... еее ... маразматичність мого Мосха: я страшенно розсіяна і забудькувата, можу по десять разів відкривати сторінку, закриту буквально секунду тому, бо негайно після закриття забула нафіг все, що прочитала: ((

І, саме головне-то: живе людське спілкування в Тві я віддаю перевагу байдужому Гуглу:)

Ти "відносно недавно" відкрила для себе ще один вид заробітку - файлообмін. Як успіхи? Чи немає бажання закинути копірайтинг і повністю віддатися файлообміну? Адже крім кінофільмів, попитом користуються музика, книги і т.д.

Ммм ... ну як недавно .. з Рапішадой співпрацюю з 2007 року. Почала з того, що купила там преміум аккаунт - качати свої улюблені фільми без нервування. Потім зрозуміла, що мені не під силу платити щомісяця по $ 10 (здається, тоді преміум коштував саме стільки), що треба звідкись набирати так званих поінтів для безкоштовного продовження акка. І тільки з цієї причини затіяла викладати фільми для загального скачування на NoNaMe

Тобто з цим файлообмінником я почала дружити зовсім не через гроші, як ти розумієш (тим більше, що Рапіда і не платила тоді нічого, тільки кілька місяців тому я раптом виявила, що політика ейная змінилася і тепер Рапіда чогось навіть і нараховує за "злив" твоїх файлів).

Спроба заробити у Я мав із Депозитом і з ЛетітБітом. Але летітбіт виявився моторошно незручним (щоб залити туди файли, потрібно було витратити купу нервів). А з Депозиту ллють дуже мало, а основний упор юзери роблять або на Рапіду, або на безкоштовні файлообмінники. Так що з Депозитом у мене теж не дуже-то зрослося, я звідти навіть і не виводила ще нічого - просто нічого виводити.

Розумієш, щоб серйозно заробляти на файлообмінниках, потрібно мати матеріали (і багато), що користуються попитом: рідкісний варез, рідкісну і затребувану музику, рідкісні книги і фільми, ті, що на хвилі інтересу, - нічого з перерахованого в мене немає, на жаль. А брати з одного місця і тупо перекладати в інше ... не, не моє, нудно це:)

Фільми - тут дещо інше. З десяти переглянуто стрічок я вважаю за потрібне поділитися з народом однією-двома, дійсно стоять картинами. І я не краду посилання з інших ресурсів (не пам'ятаю, як це називається .. лічерство?): Я чесно зливаю, чесно дивлюся, чесно перепаковують і чесно заливаю (знаю, що нерозумно, але інакше не можу).

Тепер ти розумієш, що ні про яке заробіток на файлообмінниках мова не йде, з них я не поимела ще жодної копійки:)

Аліса, на цій оптимістичній ноті дозволь закінчити наше інтерв'ю і дозволь подякувати тобі за грунтовні і цікаві відповіді. І какби на честь Нового Року, давай подаруємо від твого імені постової самому, на твій погляд, гідного блогу/блогеру. А всім іншим читачам скажімо хороші і теплі Новорічні слова:)

Я ті так скажу, проблема виділення самого гідного - нерозв'язна проблема. Серед блогів, на які я підписана, немає жодного негідної ...

Але я наважуся-таки висмикнути один: @ nepofigist робить дуже потрібну справу, допомагаючи нам уникнути пасток, розставлених на кожному кроці, вчить тому, що геть-чисто вибила з нас життя в СРСР (а адже ми всі родом звідти): захищати свої права .

А всім моїм друзям чого хочу сказати ... ну не люблю я свята! Новий Рік - фтопку. Тому що шкода маленькі ялиночки, вирубуються під цю справу.
Я - за ялинки!

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 11/03/11 @ 04:05
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде
BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками
Делитанта про політику, веб-два-нуль-ності і Лі.Рушечке
Як купувати посилання в сапі (sape)?
Вибір CMS на RIW-2009