Заробляємо на WordPress блозі за допомогою NeoCaptcha

Зміст серії Як заробити з блогу

  1. Як заробити з блогу: контекстна реклама Google AdSense

Сьогодні дізнався про новий сервіс , який виконує дві корисні функції одночасно, захищає ваш ресурс від спаму та реєстрації ботів і дозволяє заробити трохи грошенят абсолютно не напружуючись.

Раскажу трохи докладніше:

За допомогою плагіна, який можна згенерувати зареєструвавшись на сервісі, ви встановлюєте на свій блог капчу, на формі коментарів. Тепер для того, щоб залишити коментар необхідно ввести якісь символи, зазвичай це буває сложнораспозноваемий набір букв і цифр, у випадку з сервісом NeoCaptcha це добре видні російські слова, користувачеві не буде до 100500 разів вводити нерозбірливі знаки.

Разом з набором слів, в якості заднього фону, отборажается рекламна картинка, при кліці на яку користувач перейде по рекламному посиланню, але гріш вам платять за правильно введені слова на капчі, а не за переходи по рекламних посиланнях. Таким чином, панове які захочуть залишити спам повідомлення або посилання, на вашому блозі зобов'язані будуть ввести набір слів перед цим, що принесе вам невеликий прибуток, яка в сумі можливо навіть компенсує витрати вашого часу на очищення коментарів від спаму.

На мій погляд, дуже цікавий сервіс і я думаю приживеться на багатьох російськомовні ресурсах.

Найбільше мені сподобалося, наскільки докладно і проффесиональной описаний процес установки капчі від цього сервісу, на ресурсах які використовують WordPress, phpBB і Drupal.

Ось інструкція для установки на WordPress:

Необхідна версія WordPress: 2.8 - 3.x

Підключення здійснюється у два етапи.

1 етап. Ви отримуєте плагін інтеграції для Вашої CMS в конструкторі.
Знайти конструктор можна дотримуючись шляху «Панель управління» ->«Мої сайти» ->Увійдіть в докладний перегляд потрібного сайту ->«Зібрати код для інтеграції в сайт» тут треба вибрати у випадаючому списки свою CMS і перейти по посиланню «Скачати ».
Крім отримання плагіна в конструкторі Ви можете вибрати зовнішній вигляд капчі, щоб вона вписувалася в дизайн Вашого сайту.

Увага! Оформлення капчі, потрібно обрати до скачування плагіна, так як оформлення міститься всередині видається zip архіву.

2 етап. В адміністративній панелі WordPress перейдіть на сторінку «Модулі», натисніть кнопку «Додати новий», виберете спосіб отримання «Завантаження», вкажіть завантажений з конструктора zip архів і натисніть «Встановити». Далі система запропонує Вам відразу його активувати, що дозволить йому почати працювати.

Вилучення: В адміністративній панелі WordPress перейдіть на сторінку «Модулі», знайдіть у списку плагін "NeoCaptcha», виберете пункт «Деактивувати» і далі «Видалити».
У випадки некоректної установки або з інших причин, плагін можна видалити вручну, видаливши папку «neocaptcha_wp» знаходиться в каталозі/wp-content/plugins /

Як бачите, нічого складного. Реєструйтеся та починайте заробляти.

Крім того, зараз проводиться класна акція для веб-майстрів, докладніше про яку ви зможете дізнатися після реєстрації .

 

Опубліковано: 01/06/11 @ 07:26
Розділ wordpress Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Продовження історії по SeoDed.ru або наскільки небезпечна партнерка OZON.ru
TrustLink як альтернатива Sape
Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.
Як Кролик Роджер заробив 7000 $ за минулий місяць?
Обговорюємо з Кроликом Роджером: де ж, мати їх, гроші в Інтернеті?