Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.

Читачам блогу SEO-Office.ru pin код на 5 ставок у подарунок.

Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами.

На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, звичайно не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку потрібно заплатити.

Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакету, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою.

Гаген, безкоштовні ставки

Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових. Проте, в російській дійсності, все вийшло з точністю до навпаки. Деякі учасники торгів відносяться до таких аукціонів як до азартних ігор і готові купувати товар за цінами іноді в кілька разів перевищує середньо ринкову вартість, про це треба пам'ятати.
В інтернеті є достатньо публікацій про стратегії гри на скандинавських аукціонах, про використання роботів, про те, чому скандинавський аукціон Гаген не лохотрон, про це я писати не буду.


Опубліковано: 14/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Рекламна площа - мозок!
TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку.
Якість послуг хостингу та вимоги до них
Advego Plagiatus - перевірка унікальності тексту
Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі