Чи варто займатися розмноженням статей?

Текстове наповнення сайту - це найголовніше на будь-якому ресурсі, хоча яндекс з цим не згоден і про це я вже писав ось тут . Але звідки брати контент у великих кількостях, щоб постійно бути у видачі пошукових систем на перших сторінках і не боятися конкурентів? Як раз в цій справі допоможуть секрети з розмноження статей.

Чи варто займатися розмноженням статей?

Однак у цій справі не так все просто. З одного боку, є велика кількість програм, які одним кліком миші допоможуть створити вам безліч варіантів вихідного тексту. Такі варіанти більше підходять для дорвеїв, але так як вони довго не живуть, то нам такий варіант не підходить. Пошукові системи розробляють не новачки, а тому коригування алгоритмів під такі речі як не крути, а вносяться. Тому, щоб створити дуже якісні та унікальні копії однієї статті, потрібно добре попрацювати.

Для написання унікальних статей потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:
1. Спочатку робимо ручні рерайт статей, які нам потрібні для розмноження від 5 штук;
2. Шукаємо синоніми (краще використовувати програми з підбору синонімів)
3. Розмножуємо
4. Беремо тільки ті статті, у яких унікальність більше 90%.

Так само слід пам'ятати, що б сайти довго сиділи в індексі, статті на них повинні бути читабельними, а тому 1000 статей читабельних для людей не вийде. Реально з однієї статті зробити штук 10-20, а інші будуть втрачати унікальністю

Якщо слідувати вказаним рекомендаціям, статті будуть дуже якісними і унікальними. Але перед тим як розмножувати статті подумайте, а чи варто воно того? Може досить просто замість 100 сайтів зробити 10, але з ручним рерайтом і копірайтом, ніж 100 гавносайтов з генерованим контентом?

Раніше я робив майже кожен день новий сайт і зараз багато хто пішов в АГС, але багато з них перебувають в індексі. Хоча багато сайтів і були створені на копіпаст вони відмінно сидять в індексі. Зараз же я дотримуюся іншим принципом краще 1 нормальний сайт запускати на місяць, ніж 20-30 штук сателітного типу. Розмноження статей раджу замовляти для того, що б розміщувати на інших ресурсах через біржі покупок статей тимчасових або постійних, а на свої ресурси раджу розміщувати тільки якісний контент. Але що робити зі своїми ресурсами справа кожного і лише Вам вирішувати, що чекає Ваш сайт.

До речі в рамках конкурсу від Sape на $ 10 000: Новинний сайт за 3 місяці я роблю новий цікавий сайтик. Зараз малюється дизайн і працюю над його структурою. Але в недалекому майбутньому відкрию завісу і буду розповідати про те, як я його робив і чи вигідно робити взагалі СДЛ сайти.

П.С. Грамотний підбір ключових слів - запорука успішного просування сайту

продає контекстна реклама від сертифікованого агентства Google, Яндекс і Бігун

Опубліковано: 05/05/11 @ 10:40
Розділ seo

Рекомендуємо:

Інтернет контролює користувачів - жесть!
Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу
19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011
Мотивація професійної діяльності програмістів
Що таке конверсія, як її підвищити і як її обліковувати?