Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу

Вже місяць позиції моїх клієнтів сканую через сервіс seolib.ru . Звичайно ж важливі звіти (місячний прогрес), я продовжую робити ручками. Кілька разів звіряв результати звітів системи зі своїми і одного разу знайшов розбіжність в одну позицію по одному ключовому слову. Можу сказати, що результатом роботи дуже задоволений.

Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу

Мені доводиться робити перевірки не тільки в Яндексі, але і вгугле. Ось з пошуковою системою Google у багатьох сервісів проблемки. То немає можливості перевірити в Google.com.ua то взагалі як щось не коректно позиції вискакують. Для тих, кому Важливі чіткі позиції і не хочете витрачати купу часу на аналіз ключових запитів (софт яким я користувався, навіть платний не дає такої парності), тоді можна скористатися сервісом seolib.

Що б не говорили мої читачі "Ось ще один платний пост", а нічого подібного в даному випадку. Я сам написав у сервіс seolib, так як мені стало цікаво його протестувати після безкоштовних перевірок позицій на головній сторінці. Після звернення в сервіс мені нарахували 5 доларів бонусу за те що я пообіцяв написати пост. Можу сказати той факт, що за 5 доларів я пости не пишу, а тим більше платні. А сума не велика, а тому можу сміливо писати, що мені подобається, а що ні.

Відразу почну з того, що не сподобалася трохи цінова політика. Чим рідше сканування, тим дорожче перевірка позицій для кожного ключового слова. Тому прийняв рішення сканувати в основному клієнтські сайти, так як для сателітів і занедбаних власних проектів послуга виходить дорогою. Ще не сподобалося, що для української версії я повинен замовляти і приплачувати сканування позицій для Google.com.ua і yandex.ua, так як не завжди стоїть завдання виведення в топ в цих пошукових системах одночасно. На цьому все погане про сервіс можна і закінчити. Хоча ці дві деталі виправити і сподіваюся реально їх виправлять. В іншому сервіс дуже доброзичливо зроблений і ніяких нарікань немає.

Так само дуже чекав поки перенесуть сервіс на новий сервер, оскільки хотів перевірити зв'язку посилань з біржею Sape. Трохи подивився що б мені стало цікавим і вирішив що з усього перерахованого мені цікавий тільки момент того проіндексовані чи мої посилання в пошукових системах. Зробив міні аналіз 5-ти сайтів (для тіста) і одержав наступну картинку:

міні аналіз 5-ти сайтів в sape

З 5 сайтів на одному немає проіндексованості в Яндексі, а от з гуглом все ок. Оскільки даний проект просувається під гугл, то не бачу проблем. Звичайно, багато хто подумає, що Єли пали - це всі можуть звичайні сеотулбари або Seo soft , але на аналіз піде куди більше часу. Тут все швиденько можна промоніторити.

Якщо ж у Вас є сеошники в штаті співробітників і Вам потрібно перевірити їх роботу, то даний сервіс теж не замінимо. Зробив скан беків можна скласти картину про компетентність співробітника і заодно перевірити його звіти зі звітами сервісу. Ручна праця рулить, і я не кажу, що повністю варто довіряти таким системам і сервісам, але якщо вони дозволяють зробити потрібний нам аналіз всього за кілька хвилин, то навіщо на це витрачати 30-60 хвилин нашого часу? Його можна використовувати з користю.

Так само сервіс стане в нагоді для перевірки старих посилань. Скажімо, якщо ви просуваєте вже більше року клієнта і не дивилися що там сталося зі старими сайтами на яких купили Ви посилання. Скажімо навіщо купувати посилання за кілька доларів на сайті у якого впав тиц або обнулиться пр за цей час? Напевно такий сайт під фільтрами, а потрав трохи грошей на аналіз можна скоротити платіжний бюджет, а це збереження коштів на бюджет. І так мало не забув.

У seolib.ru є перевірки на наявність у посилань фільтрів (фільтруються чи сайти на яких ви купуєте посилання) і є відмінний сеобар. Для тестування можете встановити і безкоштовно користуватися. Писати про те, що є в даному сервісі нерозумно, оскільки те, що цікаво одному сеошник може здатися не актуальним для іншого. Тому раджу зареєструватися на сайті seolib.ru і самому оцінити функціонал сервісу.

Спасибі сервісу seolib за якісну роботу та за допомогу в такому не легкій справі, як аналізі посилальної маси.

П.С. До речі, а Ви знаєте коли був останній апдейт Яндекс ? На форумі з просування знають.

Опубліковано: 23/05/11 @ 08:33
Розділ seo

Рекомендуємо:

19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011
Мотивація професійної діяльності програмістів
Що таке конверсія, як її підвищити і як її обліковувати?
Публічна мета - як мотиватор для блогера
З чого почати манімейкерскій шлях?