Заповітна кнопка "БАБЛО"

Всім хочеться мати заповітну кнопку, під простою назвою «Бабло». Натиснувши на яку, відкриється краник з невичерпним потоком, цього, самого, горезвісного бабла.
Природне і цілком виправдане прагнення.

Одним із способів отримання такої кнопки, є участь у різних партнерських програмах, яких в інтернеті зараз , вагон і маленький візок.
Однозначної відповіді на питання, яка партнерка принесе найбільший прибуток Вам і Вашому сайту, природно немає. Але є декілька порад, які допоможуть визначитися з вибором. По-перше подивіться з якими програмами працюють блогери, які викликають у Вас довіру (наприклад ЙА!). По друге, якщо Ви початківець «онлайнкапусторуб», визначтеся з Вашими можливостями, точніше з можливостями Вашого ресурсу. Подумайте, що Ви готові робити для заробітку.

У мене, на даному етапі є 5 сайтів (блогів), що знаходяться на різних платформах, різних тематичних нішах і різних ступенях популярності. Всі разом, завдяки різним партнерським програмам, вони приносять досить стабільний і хороший дохід.

Так як різні платформи надають різні можливості і не все, що підходить для однієї, годиться для іншої - поговоримо про партнерські програми - «взагалi» .

1) GoGetLinks - Дуже молодий сервіс, з чуйним супортом . Відмінною особливістю є дуже жорстка ручна модерація. Відсутність у системі говносайт, гарантує відмінні умови роботи для рекламодавців (яких тут в надлишку). Внаслідок чого високий і стабільний дохдя для власників майданчиків. Ви можете заробити гроші не тільки на написанні рекламних постів, оглядів, контекстних посилань але і на розміщенні посилань-картинок, а так-же за допомогою партнерської програми. Дуже рекомендую!

2) Блогун - напевно найвідоміша біржа, за розміщення публікацій, коротких оглядів і постових.
Причому, оскільки посилання ви ставите ручками, то довести, що вони платні практично неможливо =>санкцій від пошукачів не буде.

3) J2J (Jab to job) - Сервіс аналогічний Блогун, ті ж постові, огляди і т.д. але модерація більш жорстка. Відповідно і розцінки дещо вищий.
Порада: реєструйтеся як блогер, відповідно свій ресурс - як, блог. Зареєструвавши сайт, як сайт. Я місяць чекав пропозицій. У результаті вилучив та зареєстровано вже як блог. Тепер усе в порядку.

4) MainLink - сервіс купівлі - продажу посилань. Є можливість продавати посилання в автоматичному режимі. Досить симпатична біржа.

5) UniPlace - біржа купівлі -продажу посилань. Аналог MainLink. Керування обліковим записом, правда набагато простіше. C недавнього часу почали працювати і з блогами перебувають на платформі Blogspot.

6) Система Міралінкс - провідна біржа з розміщення статей у Рунеті, практично єдиний інструмент, який дає можливості з нарощування якісної посилальної маси та PR в Інтернеті без порушення ліцензії пошукових систем. Так як розміщується контент, є унікальним і легко індексується пошуковими системами.

7) Фотокеш на Фотостране - Дуже хороший сервіс. Я б сказав, справжній сінокіс. Відмінна підтримка промо-матеріали, чуйний супорт.

8) LoadPartners - надає можливість відвідувачам швидко і дешево скачувати фільми, від дитячих до ХХХ. Відповідно вебмайстер отримує в руки інструмент для конвертації свого трафіку, з відмінною підтримкою різноманітними промо-матеріалами. Виплати щотижня. З перших днів порадувала нехай невисока але все-таки прибуток.

9) Tak.Ru - якщо у вас є сайт з купою трафіку (причому не важливо якої якості), то ця партнерка допоможе вам його сконвертіть.

10) Gameboss - партнерська програма з розповсюдження комп'ютерних ігор. Тільки почав користуватися, з цього висновки робити рано. За відгуками приятелів, досить правильна партнерка. Подивимося ....

Є ще декілька сервісів, але ці основні.

Природно всі посилання реферальні Можете реєструється по них, а можете їх обрізати. У чому плюс для Вас, якщо ви станете моїм рефом? Консультації по роботі з конкретною системою, постараюся в найкоротші терміни відповідати на питання, що стосується роботи в якійсь із систем для отримання бабулесов.

Висновок: Не май 100 рублів, а май 100 друзів. Візьми у них по 2 рубля, вийде 200!!!

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 15/03/11 @ 01:36
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Реклама: що потрібно про це знати
Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.
Рекламна площа - мозок!
TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку.
Якість послуг хостингу та вимоги до них