Анатолій Вассерман і конференція «8P: інтернет маркетинг в Україну»

16 липня в Одесі відбудеться значуща подія в світі інтернет-маркетингу - конференція 8P , організована нашими колегами (студія інтернет-маркетингу Netpeak). Компанія Aweb виступає інформаційним партнером заходу; також від нас будуть виступати два доповідачі.

Конференцію рекомендується відвідати, якщо ви хочете:

З приводу потрібних знайомств - на конференції зберуться особи, знайомство з якими може бути не просто корисним, а корисним в квадраті. Серед них такі «зубри», як один з перших російських сммщіков (нині - визнаний в СНД спеціаліст по роботі з соціальними медіа) Дамір Халілов , фахівці з юзабіліті й розробці додатків, топ-блогери (Терехов, Сергій Кокшаров ) та інші учасники (список уточнюється).

«Родзинка» конференції - переможець всіляких інтелектуальних конкурсів, журналіст і політичний консультант Анатолій Вассерман , який представить своє бачення на інтернет-маркетинг.

Крім того, для контрасту (деякі люди ще належать до digital скептично) був запрошений досвідчений маркетолог (Ярослав Трофімов), що працює поза інтернетом, щоб пояснити відмінність між «реальним» і онлайновим маркетингом .

Все це обіцяє дійсно цікава подія, репортаж з якого ми опублікуємо в липні.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 27/05/11 @ 08:14
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »
Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »
Ольга Ларіна: «До речі, відставка Лужкова і трагедія в Домодєдово остаточно показали, що телевізор мертвий."
Відстеження відвідувань сторінки 404 в Google Analytics
А ви проходили Тест Тьюрінга?