Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? - Теммі! Для тебе, безкоштовно

Скільки буде коштувати у вашому блозі рекламний пост, що складається з п'яти слів? - Це питання Теммі Майнаса відразу кинувся мені в очі, коли я сьогодні ввечері відкрив.

І цей самий, по суті своїй абсолютно нейтральний твіт, з'явився останньою краплею в моєму басейні терпіння - який, ось вже протягом року, я наповнюю питаннями, здивування, суперечливими почуттями до цього блогеру.

За великим рахунком, моя лояльність до всіх проявів в блогосфері, не дозволяє видати тут своє справжнє думку про Теммі. Тим більше все одно, на адекватну дискусію розраховувати не доводиться. Чому я так вирішив? Та все просто, за моїми спостереженнями з деяких пір Теммі Майнас став хворобливо ставитися до незручних питань і критику в свою адресу. І кращим способом захисту від таких не комфортних співрозмовників, вибрав повне їх ігнорування. Наприклад мені, він не відповів ні на одне питання в своєму блозі: Теммі Майнас - сам собі мікроблогера , ні на одне особисте повідомлення (DM) і Реплаї в Твіттері, ктому-же він мене у добавок і расфоловіл. У асьці до нього не достукатися.

Власне повернемося до питання: Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? І спробуємо зрозуміти, що я хотів сказати цим коротеньким постом?

Та ні чого особливого я говорити і не збирався. Людина задав питання в Твіттері, я відповів йому в блозі - Теммі, не дивлячись на наші взаємини і як виняток, для тебе безкоштовно!

Всім же іншим, зацікавленим у розміщенні на First Seo Blog який або рекламної інформації, рекомендую звернути свою увагу на розділ - Співпраця

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 15/03/11 @ 05:23
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Заповітна кнопка "БАБЛО"
Реклама: що потрібно про це знати
Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.
Рекламна площа - мозок!
TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку.